ile kalorii ma jajko

Ile kalorii ma jajko gotowane na twardo i na miękko?

Czy wiesz, ile kalorii ma jajko surowe, a ile gotowane na twardo, na miękko lub sadzone? Wbrew pozorom odpowiedź na to pytanie nie jest oczywista, a kaloryczność jajka może niektórych zaskoczyć. Jajko,... Czytaj dalej »
rower stacjonarny a odchudzanie

Rower stacjonarny a odchudzanie – Efekty ćwiczeń

Rower stacjonarny może być świetnym sposobem na odchudzanie i zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Jesień już tuż i lada dzień możemy spodziewać się znacznego pogorszenia pogody. W tym okresie często porzucamy jazdę na... Czytaj dalej »
Częste jedzenie sprzyja dobremu metabolizmowi 1

Częste jedzenie sprzyja dobremu metabolizmowi

Osoby jedzące często, ale o małej objętości posiłki mogą poszczycić się prawidłowym BMI i przemianą materii. Niezależnie czy chcesz schudnąć, masz Hashimoto lub musisz odżywiać się bezglutenowo, twoja dieta powinna opierać się... Czytaj dalej »
Zdrowa dieta z dostawą do domu 2

Zdrowa dieta z dostawą do domu

Troska o zdrowie przejawia się nie tylko w regularnych wizytach lekarskich czy ciepłym ubiorze w trakcie zimy, ale przede wszystkim w prawidłowo zbilansowanej diecie. Już od dawna wiadomo, że niedobory witamin i... Czytaj dalej »
Podjadanie między posiłkami - jak z tym walczyć? 3

Podjadanie między posiłkami – jak z tym walczyć?

Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy dobrze wiesz, jak ważna jest regularność posiłków oraz brak podjadania między nimi. Niestety to nie jest wbrew pozorom proste i dla wielu osób dieta właśnie przez podjadanie... Czytaj dalej »
Pokrzywa indyjska – jakie są jej właściwości? 4

Pokrzywa indyjska – jakie są jej właściwości?

Pokrzywa indyjska jest rośliną od wieków używaną w indyjskiej medycynie naturalnej, czyli ajuwerdyjskiej. Jej korzystny wpływ na zdrowie został potwierdzony w wielu badaniach na zwierzętach, a także badaniach klinicznych na niewielkich grupach... Czytaj dalej »
Chcę schudnąć! Dlaczego mi nie wychodzi? 5

Chcę schudnąć! Dlaczego mi nie wychodzi?

Szacuje się, że co najmniej dwie trzecie dorosłych obecnie próbuje schudnąć lub zapobiec przyrostowi masy ciała. Patrząc na osoby w swoim otoczeniu mam wrażenie, że jest ich dwa razy więcej… Nawet szczupli... Czytaj dalej »
Czym charakteryzują się żele energetyczne? 6

Czym charakteryzują się żele energetyczne?

Warto podkreślić, że obecnie jest dużo osób, które systematycznie uprawiają rozmaite aktywności fizyczne. Między innymi bardzo popularne w naszym kraju jest bieganie. Wśród takich osób nie brakuje ludzi, którzy systematycznie nabywają żele... Czytaj dalej »
Dieta pudełkowa - opcja dla każdego? 7

Dieta pudełkowa – opcja dla każdego?

W dzisiejszych czasach wiele osób żyje w ciągłym biegu przez co brakuje często chwili na samodzielne przygotowywanie posiłków.   Z drugiej strony coraz więcej mówi się o tym, jak dobroczynny wpływ na... Czytaj dalej »
Kuracje oczyszczające organizm 8

Kuracje oczyszczające organizm

Niezwykle modny detoks organizmu dotarł również do Polski. Czy warto z niego skorzystać? Jak wybrać mądry produkt i poprawić swoje zdrowie? Jeżeli jesteś osobą ze skłonnością do przeziębień, Twoja skóra jest sucha... Czytaj dalej »