Jen Selter trening

Jen Selter – Trening, ćwiczenia i efekty

Jen Selter, znana jako „Króla pośladków” to młoda instruktorka fitness oraz popularna instagramerka, którą śledzi 12,7 miliona fanów na całym świecie. Swoją osobę kieruje do kobiet marzących o zgrabnej sylwetce i jędrnych pośladkach.... Czytaj dalej »
skalpel wyzwanie ewa chodakowska

Ewa Chodakowska Skalpel wyzwanie – Trening i efekty

„Skalpel wyzwanie” jest jednym z najpopularniejszych treningów dla kobiet. Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek personalnych w Polsce. Jej programy treningowe takie jak „Turbo Spalanie„, „Killer” oraz „Skalpel” są bardzo cenione... Czytaj dalej »
rower stacjonarny a odchudzanie

Rower stacjonarny a odchudzanie – Efekty ćwiczeń

Rower stacjonarny może być świetnym sposobem na odchudzanie i zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Jesień już tuż i lada dzień możemy spodziewać się znacznego pogorszenia pogody. W tym okresie często porzucamy jazdę na... Czytaj dalej »
Atlas do ćwiczeń – co warto wiedzieć? 1

Atlas do ćwiczeń – co warto wiedzieć?

Można pokusić się o stwierdzenie, ze atlas do ćwiczeń jest mini siłownią. Za pomocą tego urządzenia można wykonywać ćwiczenia na wszystkie partie ciała w sposób bezpieczny i dostosowany do swoich możliwości fizycznych.... Czytaj dalej »
Co warto wiedzieć o liposukcji 2

Co warto wiedzieć o liposukcji

Odsysanie tłuszczu, profesjonalnie nazywane liposukcją, to jeden z najpopularniejszych zabiegów, który stosuje się u osób z dużą nadwagą. Na czym konkretnie polega zabieg? Czy jest on bezpieczny i wskazany dla każdego?  ... Czytaj dalej »