Kurtka Softshell – jaką wybrać?

Moda na kurtki typu Softshell panuje nieprzerwanie od kilku lat. Co sprawia, że są tak popularne? Zapewne ich praktyczność – ubrane w góry czy na zwykły spacer, zapewniają taką samą wygodę. Chronią... Czytaj dalej »

Jak pozbyć się zakwasów?

Zakwasy szybko mogą sprawić, że nasz zapał do wykonywania ćwiczeń fizycznych szybko spadnie. Kiedy po intensywnym treningu każdy ruch ręką czy nogą sprawia nam ból, odechciewa nam się jakiejkolwiek aktywności. Podpowiadamy, jak... Czytaj dalej »

Odżywiasz się zdrowo czy tylko zapełniasz żołądek?

Zdrowe odżywianie wbrew pozorom nie jest sprawą łatwą. Wiele osób traktuje jedzenie jak paliwo – napełnia żołądek, aby organizm mógł działać, jednak nie dba o to, by jakość tego paliwa była odpowiednia.... Czytaj dalej »

Słuchawki dla aktywnych.

Korzystanie ze słuchawek dostarczonych razem z telefonami żadnemu miłośnikowi doskonałych brzmień już nie wystarcza. Czas na zmiany. Czas aby podczas uprawiania sportu cieszyć się również doskonałym brzmieniem ulubionej play listy. A jakie... Czytaj dalej »

Częste jedzenie sprzyja dobremu metabolizmowi

Osoby jedzące często, ale o małej objętości posiłki mogą poszczycić się prawidłowym BMI i przemianą materii. Niezależnie czy chcesz schudnąć, masz Hashimoto lub musisz odżywiać się bezglutenowo, twoja dieta powinna opierać się... Czytaj dalej »

Chcesz schudnąć? Zacznij biegać!

Pływanie? Jazda na rowerze? A może wyjazd kondycyjny? Wszystkie te aktywności są idealne, jeżeli chcesz się odchudzać, ale trudniej wdrożyć je w życie w porównaniu do biegania. Dlaczego? W tym celu potrzebny... Czytaj dalej »

Po czym poznać dobrej jakości spodenki do MMA?

Niezbędnym sprzętem treningowym dla zawodników MMA jest dobra para spodenek MMA. W przeciwieństwie do spodenek Muay Thai, które są przeznaczone tylko do tego, aby się wyróżniać, szorty MMA są zbudowane do toczenia... Czytaj dalej »

Jak wybrać dobrą wyciskarkę do soków

Wyciskarka do soków to urządzenie, w którym technologia pozyskiwania soku w dużym stopniu różni się od techniki pracy typowej sokowirówki. Miąższ owocu jest odciskany na zasadzie miażdżenia przy niewielkich obrotach, a nie... Czytaj dalej »

Essentiale Forte – ulga dla wątroby

Biorąc pod uwagę niezdrowy tryb życia, który prowadzony jest przez większość młodych ludzi, nic dziwnego, że coraz częściej można słyszeć o dolegliwościach wątroby. Oczywiście można powiedzieć, że kiedyś ludzie pili więcej alkoholu... Czytaj dalej »

Różnorodność działań kampanii „Rzeczywistość zaskakuje. Nie daj się zaskoczyć – zrób kolonoskopię”

W styczniu 2018 roku rozpoczęła się trzyletnia kampania promocyjno-informacyjna dotycząca profilaktyki raka jelita grubego, skierowana do mieszkańców województwa pomorskiego. W tym czasie zrealizowano wiele działań, dzięki którym wzrosła świadomość mieszkańców Pomorza na... Czytaj dalej »

Zdrowe garnki, które warto kupić

W sklepach znajdziemy szereg różnych garnków. Mogą być duże i małe, z rączkami bądź uszami. Kwestią, która będzie je wyróżniać to także materiał z jakiego są wykonane. Mogą być emaliowane, stalowe czy... Czytaj dalej »

Nowość – MEN shake proteinowy

Bakoma wprowadza na rynek nowy produkt adresowany do mężczyzn. MEN shake proteinowy to produkt wysokobiałkowy, produkowany bez dodatku cukru. Białko, odgrywające ważną rolę w diecie każdego mężczyzny, pomaga w utrzymaniu odpowiedniej masy... Czytaj dalej »

Wyjazd na snowboard z dzieckiem. O czym musisz pamiętać?

Wyjazdy z dzieckiem na snowboard niosą za sobą same korzyści – wspólnie spędzony czas wzmacnia więzi rodzinne i pozwala zbudować zaufanie. Snowboard jest pasją, która nie tylko może dać piękne wspomnienia, ale... Czytaj dalej »

Kompleksowe oświetlenie narciarza. Czołówka to nie wszystko

            Trwa sezon zimowy, ferie, jeśli planujemy aktywnie uczestniczyć w białym szaleństwie, to ostatni dzwonek by zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. O ile każdy pamięta o butach, spodniach, czy goglach, o tyle... Czytaj dalej »