Kurtka Softshell – jaką wybrać?

Moda na kurtki typu Softshell panuje nieprzerwanie od kilku lat. Co sprawia, że są tak popularne? Zapewne ich praktyczność – ubrane w góry czy na zwykły spacer, zapewniają taką samą wygodę. Chronią... Czytaj dalej »

Jak pozbyć się zakwasów?

Zakwasy szybko mogą sprawić, że nasz zapał do wykonywania ćwiczeń fizycznych szybko spadnie. Kiedy po intensywnym treningu każdy ruch ręką czy nogą sprawia nam ból, odechciewa nam się jakiejkolwiek aktywności. Podpowiadamy, jak... Czytaj dalej »

Odżywiasz się zdrowo czy tylko zapełniasz żołądek?

Zdrowe odżywianie wbrew pozorom nie jest sprawą łatwą. Wiele osób traktuje jedzenie jak paliwo – napełnia żołądek, aby organizm mógł działać, jednak nie dba o to, by jakość tego paliwa była odpowiednia.... Czytaj dalej »

Słuchawki dla aktywnych.

Korzystanie ze słuchawek dostarczonych razem z telefonami żadnemu miłośnikowi doskonałych brzmień już nie wystarcza. Czas na zmiany. Czas aby podczas uprawiania sportu cieszyć się również doskonałym brzmieniem ulubionej play listy. A jakie... Czytaj dalej »

Wyjazd na snowboard z dzieckiem. O czym musisz pamiętać?

Wyjazdy z dzieckiem na snowboard niosą za sobą same korzyści – wspólnie spędzony czas wzmacnia więzi rodzinne i pozwala zbudować zaufanie. Snowboard jest pasją, która nie tylko może dać piękne wspomnienia, ale... Czytaj dalej »

Kompleksowe oświetlenie narciarza. Czołówka to nie wszystko

            Trwa sezon zimowy, ferie, jeśli planujemy aktywnie uczestniczyć w białym szaleństwie, to ostatni dzwonek by zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. O ile każdy pamięta o butach, spodniach, czy goglach, o tyle... Czytaj dalej »

Co to jest Darsonval?

Darsonval jest to innowacyjne urządzenie, które emituje prądy d’Arsonvala. Produkt znalazła zastosowanie w kosmetyce, bo działa bakteriobójczo, przeciwgrzybicznie i pomaga w walce z trądzikiem. Jak się okazuje taki zabieg można wykonać przy... Czytaj dalej »

Marketing w branży health&beauty

W obecnych czasach uroda i dbanie o swój wygląd jest podstawą egzystowania.Coraz nowsze technologie i rozwój branży kosmetycznej spowodowały , że salony kosmetyczne, fryzjerskie i gabinety odnowy kosmetycznej przeżywają drugą młodośc. W... Czytaj dalej »

Modne i wygodne kurtki zimowe – sprawdź, jak i z czym je łączyć

Niska temperatura, porywisty wiatr opady deszczu lub śniegu, – to warunki pogodowe, które często towarzyszą nam o tej porze roku. Nie oznacza to jednak, że trzeba rezygnować z aktywności fizycznej. Funkcjonalna kurtka... Czytaj dalej »

Zdrowa dieta z dostawą do domu

Troska o zdrowie przejawia się nie tylko w regularnych wizytach lekarskich czy ciepłym ubiorze w trakcie zimy, ale przede wszystkim w prawidłowo zbilansowanej diecie. Już od dawna wiadomo, że niedobory witamin i... Czytaj dalej »

SPA – sposób na jesienną chandrę

Nadeszła jesień, a wraz z nią dni stają się krótsze, noce chłodniejsze. Natura przygotowuje się już powoli do zapadnięcia w zimowy sen. Co zrobić, kiedy dopada nas jesienna chandra? Dokąd udać się... Czytaj dalej »

Czy warto jeść chleb?

Moda na zdrowe odżywianie nie przemija, a wręcz przeciwnie nabiera na sile. Ludzie coraz uważniej zwracają uwagę na to, co jedzą, starając się unikać pustych kalorii. Dotyczy to również chleba. Dość często... Czytaj dalej »

Czym są olejki z marihuany

Kannabidiol (CBD) to jeden z naturalnie występujących związków organicznych w konopiach włóknistych. CBD obecnie robi niesamowitą furorę, a to ze względu na jego wartości lecznicze, które całkiem niedawno zostały odkryte i tak... Czytaj dalej »

Addnature, czyli wszystko dla miłośników sportów outdoorowych

W obliczu przemian współczesnego świata, związanych z wysoką świadomością ekologiczną i potrzebą poznania i doświadczenia meandrów naszej planety, nasza świadomość prowadzi nas w kierunku aktywnego życia na łonie natury. Turystyka i przygoda... Czytaj dalej »