Nasze portale

Poznaj wszystkie portale Grupy NDT:

NOCUJE.NET – Jeden z najstarszych i największych Polskich portali turystycznych o charakterze bazy noclegowej. Przez wielu uznana za kultową strona nocuje.net od teraz w nowej odsłonie która stała się częścią globalnej rodziny traviboo.com.
Największa porównywarka ofert hoteli na świecie – ponad 5 milionów propozycji, artykuły związane z szeroko pojętą turystyką oraz wielotysięczna społeczność użytkowników. Nocuje.net – początek każdej podróży.

MOCNASTRONA.COM – Portal dla prawdziwych facetów! Wszystko to, co kręci dużych i małych. Od motoryzacji, po technologie, mode, gadżety i sport. MocnaStrona.com to portal od którego warto zacząć dzień. To wysokobudżetowy i długofalowy projekt który skutecznie rozwijamy i promujemy nie tylko w internecie. dotrzyj do precyzyjnej grupy odbiorców która zagwarantuje Tobie wysoki współczynnik konwersji i skuteczną reklamę produktów i usług.

BLOGKOBIET.PL – to nowy wysokobudżetowy projekt portalu dla wszystkich kobiet. Naszymi czytelniczkami są osoby w wieku od 16 do 60 lat i cechują się wysokimi zarobkami oraz otwartością na nowe produkty i usługi. BlogKobiet.pl jest intensywnie promowany nie tylko w przestrzeni internetu. Skutecznie tworzymy i rozbudowujemy społeczność naszych stałych czytelniczek. Portal oferuje własne artykuły, felietony, porady, testy oraz konkursy. To doskonałe miejsce na promocję i reklamę dowolnych usług oraz produktów. Zapraszamy do współpracy.