Brak wytrysku podczas stosunku – przyczyny i co zrobić by temu zaradzić? 1

Brak wytrysku podczas stosunku – przyczyny i co zrobić by temu zaradzić?

Jednym z typowo męskich problemów podczas zbliżenia intymnego jest kłopot z wytryskiem. Zazwyczaj kojarzy się on z przedwczesnym finałem zabawy, tymczasem wielu mężczyzn mierzy się z odwrotnym kłopotem, jakim jest niemożność osiągnięcia... Czytaj dalej »
Jak działają pompki do powiększania penisa? – kompendium wiedzy 2

Jak działają pompki do powiększania penisa? – kompendium wiedzy

Szczęściu należy pomagać, a więc dlaczego by nie pomóc też samej naturze i nie skorygować w sobie kilku elementów, aby osiągnąć większa satysfakcję. Mówi się, że akceptacja swoich niedoskonałości wzmacnia charakter i... Czytaj dalej »
Różnorodne zastosowania feromonów 3

Różnorodne zastosowania feromonów

Chociaż korzystanie z feromonów syntetycznych kojarzy się z użytkownikami, które pragną przede wszystkim uwodzić jak najwięcej osób, tak naprawdę jest to nadmiernie jednowymiarowe spojrzenie na ten sposób zwiększenia atrakcyjności i pewności siebie.... Czytaj dalej »
Prezerwatywy ze skóry jagnięcej - ciekawa forma antykoncepcji 4

Prezerwatywy ze skóry jagnięcej – ciekawa forma antykoncepcji

Jeśli chodzi o materiały wykorzystywane do produkcji prezerwatyw, większość z nas jest gotowych wymienić lateks, ewentualnie polizopren i poliuteran. Istnieje jednak materiał dużo starszy, który w produkcji prezerwatyw jest używany od wielu... Czytaj dalej »
Czy feromony syntetyczne zadziałają na ludzi w związku? 5

Czy feromony syntetyczne zadziałają na ludzi w związku?

Moment w którym naukowcom udało się dokonać syntezy idealnie odwzorowanych feromonów ludzkich był jednym z bardziej przełomowych. Choć gałąź nauki zajmująca się tą dziedzina ciągle się rozwija, to w naszej świadomości produkty... Czytaj dalej »