Jen Selter trening

Jen Selter – Trening, ćwiczenia i efekty

Jen Selter, znana jako „Króla pośladków” to młoda instruktorka fitness oraz popularna instagramerka, którą śledzi 12,7 miliona fanów na całym świecie. Swoją osobę kieruje do kobiet marzących o zgrabnej sylwetce i jędrnych pośladkach.... Czytaj dalej »
mel b trening brzuch abs

Mel B brzuch (abs) – Ćwiczenia na płaski brzuch w 8 minut

Płaski, mocny, a nawet atrakcyjnie wyrzeźbiony brzuch to marzenie wielu kobiet i mężczyzn. Najskuteczniejszy sposób, aby osiągnąć na tej partii ciała naprawdę zadowalające rezultaty to trening abs. Dużą popularnością cieszy się znany plan... Czytaj dalej »
skalpel wyzwanie ewa chodakowska

Ewa Chodakowska Skalpel wyzwanie – Trening i efekty

„Skalpel wyzwanie” jest jednym z najpopularniejszych treningów dla kobiet. Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek personalnych w Polsce. Jej programy treningowe takie jak „Turbo Spalanie„, „Killer” oraz „Skalpel” są bardzo cenione... Czytaj dalej »
rower stacjonarny a odchudzanie

Rower stacjonarny a odchudzanie – Efekty ćwiczeń

Rower stacjonarny może być świetnym sposobem na odchudzanie i zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Jesień już tuż i lada dzień możemy spodziewać się znacznego pogorszenia pogody. W tym okresie często porzucamy jazdę na... Czytaj dalej »
Po czym poznać dobrej jakości spodenki do MMA? 1

Po czym poznać dobrej jakości spodenki do MMA?

Niezbędnym sprzętem treningowym dla zawodników MMA jest dobra para spodenek MMA. W przeciwieństwie do spodenek Muay Thai, które są przeznaczone tylko do tego, aby się wyróżniać, szorty MMA są zbudowane do toczenia... Czytaj dalej »
Wyjazd na snowboard z dzieckiem. O czym musisz pamiętać? 2

Wyjazd na snowboard z dzieckiem. O czym musisz pamiętać?

Wyjazdy z dzieckiem na snowboard niosą za sobą same korzyści – wspólnie spędzony czas wzmacnia więzi rodzinne i pozwala zbudować zaufanie. Snowboard jest pasją, która nie tylko może dać piękne wspomnienia, ale... Czytaj dalej »
Jak dbać o dobrą kondycję w domu? 7

Jak dbać o dobrą kondycję w domu?

Nie od dziś wiadomo, że dobra kondycja to gwarancja pełnej satysfakcji z życia. Wiąże się ona z poprawnym samopoczuciem, brakiem dolegliwości bólowych i przede wszystkim atrakcyjną sylwetką. Ta ostatnia, z pewnością przełoży... Czytaj dalej »
Najskuteczniejsze ćwiczenia siłowe 8

Najskuteczniejsze ćwiczenia siłowe

Bardzo popularne stało się obecnie zdrowe odżywianie i uprawianie aktywności fizycznej. Do wyboru jest naprawdę wiele rodzajów sportów, które dają możliwość poprawienia kondycji i zrzucenia zbędnych kilogramów. Wiele osób decyduje się na... Czytaj dalej »
Hantle gumowane: czy są lepsze od stalowych? 9

Hantle gumowane: czy są lepsze od stalowych?

Hantle treningowe wykonuje się z różnych materiałów. Te bitumiczne jednak zwykle są mniejsze i przez to też mniej rozpowszechnione od stalowych. Te ostatnie można też kupić w wersji gumowanej i obecnie właśnie... Czytaj dalej »
Wiesz, na jakiej zasadzie wybrać spodnie do biegania? 10

Wiesz, na jakiej zasadzie wybrać spodnie do biegania?

Dobrej jakości spodnie do biegania pomogą Ci wygodnie trenować w każdych warunkach pogodowych, zapewnią Ci komfort i utrzymają Twoje mięśnie w cieple, suchości oraz pomogą w ułożeniu ich w odpowiedniej pozycji dla... Czytaj dalej »