rower stacjonarny a odchudzanie

Rower stacjonarny a odchudzanie – Efekty ćwiczeń

Rower stacjonarny może być świetnym sposobem na odchudzanie i zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Jesień już tuż i lada dzień możemy spodziewać się znacznego pogorszenia pogody. W tym okresie często porzucamy jazdę na... Czytaj dalej »
bierezonans magnetyczny

Biorezonans magnetyczny – działanie, wskazania, przebieg badania

Biorezonans magnetyczny jest jedną z bardziej popularnych metod, jeśli chodzi o medycynę alternatywną. Podczas badania wykorzystuje się tzw. wibracje elektromagnetyczne, dzięki którym można rozpoznać różnego rodzaju schorzenia oraz dolegliwości, niewidoczne na pierwszy... Czytaj dalej »
Dodatki do żywności 1

Dodatki do żywności

Przeciętny człowiek zjada ich rocznie około 2 kilogramów. Same w sobie nie są normalnie spożywane, lecz ich obecność w składzie jedzenia poprawia jego smak, zapach, wygląd czy przedłuża trwałość. Dodatki do żywności... Czytaj dalej »
Nowość – Bakoma Kefir BIO 2

Nowość – Bakoma Kefir BIO

Bakoma Kefir BIO to napój mleczny przygotowany jedynie z najwyższej jakości ekologicznego mleka i autentycznych żywych kultur bakterii kefirowych. Jest to produkt  zawierający bakterie przyjazne dla jelit. Kefir BIO poprawia również trawienie.... Czytaj dalej »
Podejście mindfulness w procesie diagnostyki i terapii 3

Podejście mindfulness w procesie diagnostyki i terapii

Uważne słuchanie, całkowite otwarcie na pacjenta, bycie nierozporosznym i ześrodkowanie uwagi na chorym to kluczowe wartości w procesie leczenia. Podejście mindfulness nie tylko wpływa na jakość relacji pacjent-lekarz, ale też warunkuje skuteczność... Czytaj dalej »
Jak wybrać dobrą wyciskarkę do soków 4

Jak wybrać dobrą wyciskarkę do soków

Wyciskarka do soków to urządzenie, w którym technologia pozyskiwania soku w dużym stopniu różni się od techniki pracy typowej sokowirówki. Miąższ owocu jest odciskany na zasadzie miażdżenia przy niewielkich obrotach, a nie... Czytaj dalej »
Essentiale Forte – ulga dla wątroby 5

Essentiale Forte – ulga dla wątroby

Biorąc pod uwagę niezdrowy tryb życia, który prowadzony jest przez większość młodych ludzi, nic dziwnego, że coraz częściej można słyszeć o dolegliwościach wątroby. Oczywiście można powiedzieć, że kiedyś ludzie pili więcej alkoholu... Czytaj dalej »
Różnorodność działań kampanii „Rzeczywistość zaskakuje. Nie daj się zaskoczyć – zrób kolonoskopię” 6

Różnorodność działań kampanii „Rzeczywistość zaskakuje. Nie daj się zaskoczyć – zrób kolonoskopię”

W styczniu 2018 roku rozpoczęła się trzyletnia kampania promocyjno-informacyjna dotycząca profilaktyki raka jelita grubego, skierowana do mieszkańców województwa pomorskiego. W tym czasie zrealizowano wiele działań, dzięki którym wzrosła świadomość mieszkańców Pomorza na... Czytaj dalej »
Nowość – MEN shake proteinowy 9

Nowość – MEN shake proteinowy

Bakoma wprowadza na rynek nowy produkt adresowany do mężczyzn. MEN shake proteinowy to produkt wysokobiałkowy, produkowany bez dodatku cukru. Białko, odgrywające ważną rolę w diecie każdego mężczyzny, pomaga w utrzymaniu odpowiedniej masy... Czytaj dalej »
Co to jest Darsonval? 10

Co to jest Darsonval?

Darsonval jest to innowacyjne urządzenie, które emituje prądy d’Arsonvala. Produkt znalazła zastosowanie w kosmetyce, bo działa bakteriobójczo, przeciwgrzybicznie i pomaga w walce z trądzikiem. Jak się okazuje taki zabieg można wykonać przy... Czytaj dalej »