Jak działają pompki do powiększania penisa? – kompendium wiedzy

0
10772

Szczęściu należy pomagać, a więc dlaczego by nie pomóc też samej naturze i nie skorygować w sobie kilku elementów, aby osiągnąć większa satysfakcję. Mówi się, że akceptacja swoich niedoskonałości wzmacnia charakter i sprawia, że człowiek staje się bardziej dojrzały psychicznie. Z niektórymi mankamentami jest się jednak o wiele łatwiej pogodzić niż z innymi. Do tej drugiej grupy należy niewątpliwie rozmiar penisa, który w prywatnej opinii ponad 60% Polaków jest niesatysfakcjonujący.

Panowie chcąc coś na to zaradzić chwytają się wielu metod. Jedne mają na celu jedynie przekonać ich do wydania swoich pieniędzy, inne – i o wiele bardziej uczciwe – oferują określone efekty oparte na określonych mechanizmach biologicznych. Wśród opcji do wyboru pojawiają się suplementy, zabiegi chirurgiczne, mechaniczne rozciąganie członka, ciężarki podwieszane do prącia oraz pompki próżniowe, o których działaniu znajdziecie poniżej niezbędne informacje.

Od wzwodu do… powiększenia penisa

Aby dobrze zrozumieć działanie asortymentu pompek próżniowych należy posiadać podstawową wiedzę na temat procesu, w którym dochodzi do wzwodu. Dlaczego? Podczas niego członek twardnieje i powiększa się, a wszystkie statystyki dotyczące właśnie średniej długości penisa w różnych krajach, odnoszą się właśnie do pomiaru we wzwodzie – w stanie spoczynku nie jest on postrzegany jako narząd seksualny, ale raczej taki do załatwiania jednej z podstawowych potrzeb fizjologicznych. Kolejnym pytaniem powinno być zatem to, jaki mechanizm powoduje, zwiększenie długości i grubości męskiego członka. Gdy mózg otrzymuje sygnał o podnieceniu na skutek bodźców erotycznych, wysyła informację mającą przygotować penisa do odbycia stosunku. Wówczas to tzw. ciała jamiste rozszerzają się pod wpływem krwi, która do nich napływa, a męskie przyrodzenie twardnieje i staje się gotowe do kopulacji.

Ciała jamiste a używanie pompki próżniowej

Pora na pomoc Matce Naturze i działanie mające na celu stałe zwiększenie długości i grubości członka. Jak wynika z poprzedniego akapitu będziemy potrzebowali do tego – by proces ten był jak najbardziej nieinwazyjny – modyfikacji wspomnianych ciał jamistych. Konkretnie mężczyzna, który ma zamiar odnieść efekty, powinien skupić się na zwiększeniu ich pojemności, gdyż dzięki temu będą w stanie pomieścić więcej krwi, co już prowadzi do wiadomego skutku. Pompka próżniowa, jeśli jest szczelna i używa się jej właściwie ma właśnie takie zadanie. Niektórzy używają jej również do wzmocnienia erekcji, jeśli mają z nią kłopot, gdyż doraźny efekt jej użycia potrafi podtrzymać wzwód przez mniejszy lub większy czas wystarczający do udanej stymulacji czy zbliżenia. Pod wpływem generowanego przez pompkę ciśnienia ciała jamiste rozciągają się każdorazowo, a jeśli stosować taki zabieg regularnie, to i skutki działania tego gadżetu będą stałe – wystarczy zaledwie poświęcić kwadrans na codzienne ćwiczenia w ten sposób.

Jak szybko można uzyskać efekt?

Dużo zależy od szczelności pompki, ciśnienia, jakie jest ona w stanie wygenerować, stopnia kontroli jej parametrów przez użytkownika (zainstalowany manometr) oraz predyspozycji organizmu. Wiadomo, że każdy chciałby, aby wszystko działo się w przyspieszonym tempie, ale to nauka a nie magia jest tu odpowiedzialna za efekt, a więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. Szacunkowy czas przyrostu liczonego od 1-3 cm to ok. 2-3 miesięcy. W tym czasie można uzyskać jednak o wiele lepsze rezultaty jeśli połączy się działanie pompki i regularne ćwiczenie z jej pomocą, z odpowiednim żelem wspomagającym rozszerzanie się ciał jamistych poprzez wnikanie w głąb członka. Wówczas istnieje spora szansa, że każdy kolejny tydzień będzie przynosił nawet dwa razy lepsze rezultaty.

Dzięki pomocy merytorycznej portalu świat-penisizer.pl mogliśmy podzielić się z wami powyższymi informacjami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj