People watching movie in cinema

Koniec wakacji kojarzy się z nieco chłodniejszymi wieczorami. Jednak wciąż ma w sobie magię, która może sprzyjać długim maratonom filmowym. Na ostatnie letnie seanse najlepiej sprawdzą się filmy romantyczne. Jakie produkcje wybrać?

„Notting Hill” – klasyka w brytyjskim wydaniu

„Notting Hill” jest filmem romantycznym, który warto obejrzeć w trakcie deszczowego wieczoru. To produkcja wyreżyserowana przez Richarda Curtisa, w którym znakomite role odegrali Julia Roberts i Hugh Grant. „Notting Hill” jest ciepłą historią o miłości, która może przydarzyć się każdemu. Główna bohaterka, Anna Scott jest znaną aktorką filmową. Hugh Grant – w filmie jako William Thacker – prowadzi księgarnię i mieszka z ekscentrycznym przyjacielem Spikiem (Rhys Ifans).

„Notting Hill” to historia udowadniająca, że miłość nie zna granic – obyczajowych, finansowych czy klasowych. Wiele barwnych postaci przewijających się przez kadry filmu oraz nieoczekiwane zwroty akcji wywołują śmiech i wzruszenie u każdego widza. To klasyka, która podnosi na duchu i sprawia, że od samego początku kibicujemy głównym bohaterom.

„Dirty Dancing” – miłość w rytmie tańca

Nastoletnia Frances przyjeżdża wraz z rodziną na wakacje do ekskluzywnego ośrodka, w którym o rozrywkę turystów dbają profesjonalni tancerze. Jednak po godzinach pracy, wolą tańczyć we własnym rytmie. Ich ruchy hipnotyzują, a wyraziste charaktery zwracają uwagę. Frances, ku niezadowoleniu swojej rodziny, nawiązuje bliską relację z przystojnym instruktorem tańca, a splot wydarzeń sprawia, że staje się jego partnerką w konkursie. W rolach głównych występują Jennifer Grey i Patrick Swayze, a reżyserem jest Emile Ardolino.

„Tamte dni, tamte noce”

„Tamte dni, tamte noce” to film autorstwa Luki Guadagnino. To znakomita propozycja dla tych, którzy chcą jeszcze bardziej poczuć wyjątkową atmosferę, towarzyszącą schyłkowi wakacyjnego czasu. Powolne tempo akcji pozwala wczuć się w emocje głównych bohaterów – Elio i Olivera, a także zachwycać się znakomitymi zdjęciami oddającymi klimat Włoch – czarujących krajobrazów, pięknej architektury i ciepłych barw. „Tamte dni, tamte noce” to nostalgiczna opowieść o miłości.

Gdzie oglądać najlepsze filmy romantyczne?

Aby obejrzeć najlepsze filmy romantyczne, można zdecydować się na usługę telewizji online. Pozwala ona oglądać filmy niemal w każdym miejscu, wystarczy smartfon, tablet, laptop czy inne urządzenie z dostępem do Internetu, aby móc korzystać z rozrywki.

Usługę telewizji w telefonie oferują m.in. Vectra i INEA. W pierwszym przypadku jest to kilkadziesiąt kanałów, które dostępne są z poziomu przeglądarki. W zależności od pakietu, telewizja w telefonie Vectra może kosztować nawet około 100 złotych.

Telewizja online w telefonie od INEA zapewnia ponad 100 kanałów i jest nieco tańsza od oferty Vectry. Atutem telewizji w telefonie od INEA jest to, że umożliwia także transmitowanie obrazu z poziomu smartfona na ekran telewizora – za sprawą technologii Miracast. Telewizja online INEA umożliwia oglądanie najlepszych filmów romantycznych i nie tylko na żywo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj