Powiększanie piersi to zabieg, który cieszy się wielką popularnością na całym świecie. Najpopularniejszym rodzajem jest powiększanie piersi implantami, ale istnieją także inne metody pozwalające wymodelować biust. Świetnie w tym wskazaniu sprawdza się własna tkanka tłuszczowa lub nici liftingujące. Jakich efektów możesz się spodziewać po zastosowaniu różnych technik powiększania piersi? Wyjaśniamy!

Powiększanie piersi implantami

Zastosowanie implantów w celu powiększania piersi to jedna z najpopularniejszych metod modelowania biustu. Implant umieszcza się pod gruczołem piersiowym lub pod mięśniem piersiowym. Wkładka ta daje piękne efekty powiększenia i uniesienia biustu. Kształt piersi po operacji będzie zależał od indywidualnych predyspozycji pacjentki oraz wielkości, projekcji i modelu implantów. Kobiety mogą w celu powiększania piersi korzystać z bardziej wyrazistych implantów okrągłych lub dyskretniejszych – anatomicznych, które mają bardziej naturalny kształt. Operacja ta daje trwałe efekty, ale należy pamiętać, że wymaga przejścia określonego okresu rekonwalescencji. Po zabiegu należy nosić specjalny biustonosz oraz stronić od aktywności fizycznej. Powiększanie piersi implantami potrafi niesamowicie zmienić wygląd i figurę pacjentki.

źródło: https://drwitwicki.pl/zabiegi/piersi/powiekszanie-piersi/

Powiększanie piersi własnym tłuszczem

Inną metodą, która pozwala uzyskać piękny kształt i wygląd biustu, będzie wykorzystanie własnej tkanki tłuszczowej. To doskonała alternatywa dla implantów, ale dużo mniej inwazyjna i dająca naturalne efekty. Poleca się ją pacjentkom, które nie chcą powiększać biustu za pomocą silikonowych implantów, ale wolą za to korzystać z naturalnego wypełnienia, którym jest tłuszczyk. Na czym polega zabieg? Tkankę tłuszczową pobiera się z jednej partii ciała (w zależności od nadmiarów: z brzucha, ud, pośladków), aby później wszczepić ją w biust. Taki przeszczep tkanki tłuszczowej wykonuje się z naddatkiem. Oznacza to, że podaje się w piersi większe ilości tkanki tłuszczowej, gdyż z czasem ulegnie ona naturalnemu wchłonięciu. Zdarza się, że zabieg będzie trzeba powtórzyć, żeby uzyskać większą objętość piersi. Wszystko dlatego, że jednorazowo można przeszczepić tylko określoną ilość tkanki tłuszczowej. Piersi powiększone w ten sposób będą wyglądały pięknie i naturalnie.

Źródło: https://drwitwicki.pl/zabiegi/piersi/powiekszanie-piersi-wlasnym-tluszczem/

Podniesienie piersi nićmi

Kolejną metodą pozwalającą wymodelować biust jest podniesienie piersi nićmi Aptos. Zabieg ten polega na wszczepieniu nici, które będą tworzyć swoisty podskórny biustonosz dla piersi. W metodzie tej wykorzystuje się tylko kilka nacięć, dlatego jest to procedura małoinwazyjna – nieporównywalnie mniej uciążliwa w porównaniu do powiększania piersi nićmi. Po zabiegu piersi stają się uniesione, wyglądają młodziej i piękniej. Zabieg ten daje przewidywalne efekty. Wybierają go panie, które cenią sobie naturalne rezultaty i nie chcą korzystać z implantów. Podniesieniu piersi nićmi Aptos mogą poddać się kobiety, które posiadają rozmiar piersi w wielkości do niedużego C.

Źródło: https://drwitwicki.pl/zabiegi/piersi/podniesienie-piersi-nicmi-aptos-podskorny-biustonosz/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj