Niektórzy rozpoczynają dzień od kolejnego przestawiania budzika, a inni wolą obudzić się o świcie i rozpocząć dzień bieganiem. Jeśli należysz do tej drugiej grupy osób i preferujesz korzystanie z uroków poranka trenując ulubioną dyscyplinę to na pewno wiesz jak ogromna to przyjemność.

Jak to mówi stare powiedzenie – w zdrowym ciele zdrowy duch. Rozpoczęcia dnia od przebiegnięcia lub jazdy rowerem pozwoli spędzić dzień w pełni sił i być bardziej produktywnym w pracy. W połączeniu z miłym towarzyszem lub ulubioną piosenką trudno wyobrazić sobie coś lepszego. Poranne bieganie z muzyką wiąże się jednak często z niebezpieczeństwem, które niosą za sobą jeżdżące auta. Nie można jednak odbierać sobie ulubionych aktywności, więc z pomocą przychodzi firma Aftershokz. Jest to producent słuchawek, które zostały stworzone z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa.

Słuchawki Aftershokz - technologia która zapiera dech 1W jaki sposób? Otóż przekazują one dźwięk przez układ kostny, więc uszy podczas słuchania muzyki są całkowicie odkryte. Można zatem jednocześnie słyszeć zarówno otoczenie jak i na przykład „We Are The Champion” zespołu Queen, przy którym ciężko nie czuć się zmotywowanym. Aftershokz poza innowacyjnym podejściem do produkcji słuchawek zadbało o zastosowanie wielu udogodnień technologicznych. Przede wszystkim łączą się przez Bluetooth, więc nie trzeba martwić się kablem. Skupiać się na porannym bieganiu można przez około 6 godzin na pełnym naładowaniu. To zdecydowanie duży wynik jednak czy po bieganiu trzeba je odkładać na półkę? Zdecydowanie nie, gdyż świetnie sprawdzą się podczas całego dnia. W drodze do pracy pozwolą skupić się na drodze i słyszeć innych uczestników ruchu jak i słuchać w dobrej jakości muzyki. Jeśli tylko zadzwoni telefon to możesz za ich pomocą odebrać połączenie.

Zastosowań słuchawek Aftershokz z przewodnictwem kostnym można używać w ciągu całego dnia, a komfort zapewni tytanowy pałąk, przez który są one lekkie i giętkie. Lista zastosowań tego produktu może być naprawdę duża, a przekona się o tym każdy kto zdecyduje się je sprawdzić. Z pewnością po pierwszym użyciu zawsze będą na Twojej głowie i chętnie polecisz je swoim znajomym. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj