W zatrważającym tempie wzrasta zachorowalność na raka i choroby cywilizacyjne. Wszyscy szukamy sposobów na zachowanie zdrowia i młodość na długi czas. Czy to jest możliwie? W tym artykule dowiesz się, jak naturalnie i prosto zadbać o zdrowie.

 

Statystyki nie kłamią, według raportu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) z roku na rok z powodu chorób cywilizacyjnych na świecie umiera 16 milionów ludzi. Do największych zagrożeń należą: choroby serca, płuc, udary mózgu, cukrzyce i nowotwory. Prawdopodobieństwo śmierci w wyniku chorób cywilizacyjnych wśród Polaków, w przedziale wiekowym od 30 do 70 roku życia, w roku 2010 wyniosło 20,5 procenta. Chcąc poprawić swój stan zdrowia niezmiernie ważna jest nie tylko zdrowa dieta i aktywność fizyczna, ale również prawidłowa suplementacja. Najlepsze co możemy zrobić dla swojego organizmu to oczyszczanie. W tym procesie bardzo pomocne może okazać się zyskanie naturalnego źródła ekstraktów z owoców.

Mówiąc o witaminie C, inaczej nazywaną kwasem askorbinowym, nie można zapominać, że człowiek nie jest w stanie samodzielnie jej wytworzyć, dlatego musi być dostarczana do organizmu razem z przyjmowanym przez nas pożywieniem. O jej niedoborze może świadczyć między innymi: skłonność do pojawiania się siniaków, trudność w gojeniu się ran, pogorszona odporność, pojawienie się dolegliwości bólowych, rozpulchnione i krwawiące dziąsła, osłabienie wraz z szybkim męczeniem się oraz brakiem apetytu.

Sposób na młodość i oczyszczenie organizmu 1Zaspokojenie naszego dziennego zapotrzebowania na witaminę C nie jest tożsame ze zjedzeniem jednej pomarańczy lub wypiciem szklanki soku. W owocach i warzywach dostępnych na rynku znajduje się coraz mniejsza zawartość witamin i minerałów, a coraz częściej mówi się o tym, że ich spożywanie nie zaspokaja większości naszych potrzeb. W takiej sytuacji wskazana jest naturalna suplementacja. Należy jedynak pamiętać, że w przypadku przyjmowania witaminy C powinno unikać się tej syntetyczniej, a starać się suplementować witaminę C pozyskiwaną z naturalnych źródeł. Jednym z nich jest kompleksowy produkt DuoLife Vita C.

Zobacz również:  Jaki gainer na masę mięśniową? Co stosować?

W składzie suplementu znajduje się acerola. Jeden owoc tej rośliny zawiera tyle witaminy C co kilogram cytryn. Jest również silnym antyoksydantem, który uelastycznia skórę i przeciwdziała starzeniu. Podobnie dzika róża, która zawiera od 30 do 40 razy więcej witaminy C niż znane nam cytrusy. Niesamowitym źródłem witamin jest także zawarty w produkcie wyciąg z jagody camucamu, która ma w sobie minimum 2500 mg naturalnej witaminy C na 100 gram tych owoców.

Dla osób zmagających się z zakwaszeniem i zanieczyszczeniem organizmu, osłabieniem i zachwianą gospodarką wodną doskonałe sprawdza się również suplementacja aloesem. Najbardziej wartościowy jest sok pozyskiwany wraz z miąższem tej rośliny. Miąższ oczyszcza przewód układu pokarmowego, ułatwia trawienie i pomaga pozbywać się szkodliwych toksyn. Alkalizuje organizm, przywracając mu równowagę kwasowo-zasadową.Sposób na młodość i oczyszczenie organizmu 2

Sok z aloesu stanowi w pełni naturalną bombę witaminową. Naukowcy polecają go więc między innymi sportowcom oraz osobom, które cierpią z powodu odwodnienia. W tym momencie natrafiamy jednak na poważny problem, okazuje się bowiem, że napoje i koncentraty aloesowe z jakimi mamy do czynienia w sklepach, nie zawsze są w stanie spełnić nasze oczekiwania. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że zawartość samego aloesu wynosi w nich od 1 do 20 procent. Kolejne składniki tych produktów to woda, soki z mniej wartościowych owoców oraz cukier. DuoLife Aloes jest najlepszym źródłem prawdziwego stuprocentowego, pozbawionego konserwantów i słodzików aloesu. Razem z produktem DuoLife Vita C, DuoLife Aloes zapewnia oczyszczenie i nawodnienie organizmu.  Wszystko po to, aby cieszyć się zdrowiem i pełnią życia!

 

DARMOWA WIEDZA NA TEMAT ZDROWIA

Zdrowie / DuoLife Zdrowie:

Co tydzień – Czwartek – 20:00

Co tydzień – Czwartek – 12:00Link do Webinaru

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here