Wibratory dla kobiet

Gadżety erotyczne to dla wielu z nas nadal temat tabu. Wokół wibratorów i innych erotycznych zabawek narosło mnóstwo mitów, niedopowiedzeń i stereotypów. Dziś, przygotowaliśmy dla Was kilka powodów, dla których warto mieć w sypialni wibrator. Zapraszamy do lektury.

Wibrator dla kobiety – zachęta do eksperymentów

W świadomości społecznej cały czas pokutuje mylne przekonanie, że zabawki erotyczne to coś wstydliwego, czy wręcz perwersyjnego. W rzeczywistości wibratory dla kobiet mogą stanowić świetną odskocznię od łóżkowej rutyny. Większość par z dłuższym stażem ogranicza się w sypialni do kilku sprawdzonych pozycji. Niewątpliwe można czerpać radość z takich zbliżeń, jednak po dłuższym czasie satysfakcja i emocje mogą być nieco mniejsze. Wykorzystanie we wspólnych zabawach wibratora lub innych gadżetów erotycznych może być emocjonujące dla obu stron. Jeśli uważacie, że w Waszej sypialni potrzebny jest powiew świeżości, nie bójcie się spróbować czegoś nowego.

Wibrator nie ma zastąpić seksu, ma go ulepszyć

Kolejnym mylnym przekonaniem jest to, że wibrator ma zastąpić partnera. Oczywiście zdarzają się i takie sytuacje, jednak wibrator może sprawdzić się świetnie również w stałym, harmonijnym związku. Wibrator dla kobiety nie ma być bowiem substytutem partnera, a jedynie urozmaiceniem czy ekscytującym dodatkiem do wspólnych, łóżkowych zabaw. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby czasami wykorzystać wibrator do pieszczot solo. Wtedy to decydujesz o wszystkim: kiedy, gdzie, jak długo, jak szybko itd.

Wibrator dla par – odkryj nowe, erotyczne horyzonty

Obok klasycznych wibratorów dla kobiet sex shopy oferują obecnie również całkiem nowy rodzaj tego typu zabawek erotycznych. Są to wibratory dla par – czyli jeden z bardzo niewielu erotycznych gadżetów, które pozwalają na jednoczesną stymulację kobiety i mężczyzny. Na takie jednoczesne pieszczoty w czasie stosunku pozwalają jeszcze jedynie pierścienie erekcyjne z wibrującą nasadką.

Jak jednak działa wibrator to dla par? Dla kobiety spełnia on taką funkcję jak wibrator łechtaczkowy (np. wibrator łęchtaczkowy z n69.pl) oraz wibrator punktu G. Szerszy koniec pieści łechtaczkę, a większy wchodzi do pochwy wraz z członkiem partnera. Daje to obu stronom przyjemne uczucie wypełnienia i przyspiesza osiągnięcie orgazmu. Węższa końcówka stymuluje okolice punktu G u kobiety, a także ocierający się o nią członek.

Większość wibratorów dla par oferuje pracę w kilku lub nawet kilkunastu różnych trybach. Zawsze możemy również wybrać wibrator na pilota lub taki sterowany za pomocą specjalnej aplikacji w telefonie. Zwykle aplikacja tego rodzaju udostępniana jest za darmo przez producenta gadżetów.

Wibrator punktu G – warto spróbować!

Stymulacja punktu G, jednej z najbardziej wrażliwych, kobiecych stref erogennych, nie zawsze jest możliwa lub efektywna w czasie klasycznego stosunku. Istnieją co prawda pozycje ułatwiające stymulację tego obszaru jak chociażby pozycja na łyżeczkę czy na pieska. Mimo tego dużo łatwiej stymulować ten obszar za pośrednictwem pieszczot w czasie gry wstępnej. Nic więc dziwnego, że istnieje specjalny rodzaj wibratorów zaprojektowanych właśnie z myślą o tej strefie. Są one wyprofilowane w taki sposób, aby anatomicznie jak najlepiej dopasować się do okolic punktu G.

Zastanawiasz się jaki wibrator punktu G (https://n69.pl/produkty-erotyczne-dla-kobiet/wibratory-dla-kobiet/wibratory-punktu-g-dla-kobietwybrać? Możesz połączyć dwa w jednym. Tak zwany króliczek to zabawka erotyczna, którą z całą pewnością warto wziąć pod uwagę. Swoją nazwę gadżet ten zawdzięcza charakterystycznemu kształtowi jednego z ramion, które przypomina często uszy królika. Wibrator króliczek zbudowany jest w taki sposób aby jednocześnie pieścić łechtaczkę oraz punkt G. Są to dwie najbardziej erogenne strefy u kobiety, a takie połączone pieszczoty mogą mieć naprawdę piorunujący efekt.

W ramach podsumowania możemy napisać jeszcze, że tak duża popularność wibratorów nie bierze się znikąd. Skoro inni spróbowali i przekonali się do tego rodzaju zabawek erotycznych, to być może przyszedł czas na Was?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj