Kompleksowe oświetlenie narciarza. Czołówka to nie wszystko 1

Kompleksowe oświetlenie narciarza. Czołówka to nie wszystko

            Trwa sezon zimowy, ferie, jeśli planujemy aktywnie uczestniczyć w białym szaleństwie, to ostatni dzwonek by zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. O ile każdy pamięta o butach, spodniach, czy goglach, o tyle... Czytaj dalej »
Oświetlenie HPS i MH oraz TCL - przeznaczone do uprawy roślin 2

Oświetlenie HPS i MH oraz TCL – przeznaczone do uprawy roślin

Do uprawy roślin w warunkach domowych niezbędne jest właściwe działanie czynników zewnętrznych. Najważniejszym czynnikami są odpowiednia temperatura oraz oświetlenie. Odpowiednie rodzaje lamp HPS oraz MH zapewniają roślinom światło niezbędne w procesie fotosyntezy.... Czytaj dalej »
Jakie światło zabrać ze sobą w góry jesienią? 3

Jakie światło zabrać ze sobą w góry jesienią?

Jesień w górach to biorąc pod uwagę panujące warunki, zupełnie inne pora roku niż lato. Oprócz zmieniającej się aury, to również krótszy dzień i szybko zapadający zmrok. Jeśli zgubimy trasę czy wydarzy... Czytaj dalej »
Słuchawki Aftershokz - technologia która zapiera dech 4

Słuchawki Aftershokz – technologia która zapiera dech

Niektórzy rozpoczynają dzień od kolejnego przestawiania budzika, a inni wolą obudzić się o świcie i rozpocząć dzień bieganiem. Jeśli należysz do tej drugiej grupy osób i preferujesz korzystanie z uroków poranka trenując... Czytaj dalej »
Słuchawki dla aktywnych Aftershokz Trekz Titanium 6

Słuchawki dla aktywnych Aftershokz Trekz Titanium

Poznaj słuchawki Aftershokz Trekz Titanium, które zostały wyposażone w innowacyjną technologię przewodnictwa kostnego. Trekz Titanium zostały zaprojektowane w celu maksymalizacji komfortu podczas aktywnego spędzania czasu. Rozkoszuj się ulubioną muzyką oraz miej na... Czytaj dalej »
Dobry kierowca to zdrowy kierowca – zanim zrobisz prawo jazdy, musisz się przebadać 9

Dobry kierowca to zdrowy kierowca – zanim zrobisz prawo jazdy, musisz się przebadać

Planujesz w najbliższym czasie zapisać się na kurs prawa jazdy i już oczami duszy widzisz siebie jako króla szos? Zanim jednak siądziesz za kółkiem „elki” musisz mieć pewność, że Twój stan zdrowia... Czytaj dalej »
Słuchawki dla aktywnych. 10

Słuchawki dla aktywnych.

Korzystanie ze słuchawek dostarczonych razem z telefonami żadnemu miłośnikowi doskonałych brzmień już nie wystarcza. Czas na zmiany. Czas aby podczas uprawiania sportu cieszyć się również doskonałym brzmieniem ulubionej play listy. A jakie... Czytaj dalej »
Dobór odzieży sportowej w plenerze 14

Dobór odzieży sportowej w plenerze

Lato sprzyja temu, aby wyjść z siłowni czy sali fitness w plener. To doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego na rowerze, spacerach czy grę w piłkę. Ale co na siebie ubrać i... Czytaj dalej »
Ubranie sportowe do biegania dla kobiet 15

Ubranie sportowe do biegania dla kobiet

Bieganie obecnie jest dość modną dyscypliną sportu. Kiedy wybieram się na wieczorne spacery widzę dużo Pań biegających. Kobiety zawsze dbały o figurę i kondycję swojego ciała, nie umniejszając również tutaj Panom, którzy... Czytaj dalej »
Uprawianie sportu a męski problem 16

Uprawianie sportu a męski problem

Profesjonalne ubrania sportowe są dopasowane i przylegają do ciała. Z punktu widzenia męskiej fizjonomii ciała może stanowić to swego rodzaju problem. Otóż koszulka dopasowana nie przeszkadza Panom w np. bieganiu, ale już... Czytaj dalej »