Kompleksowe oświetlenie narciarza. Czołówka to nie wszystko

            Trwa sezon zimowy, ferie, jeśli planujemy aktywnie uczestniczyć w białym szaleństwie, to ostatni dzwonek by zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. O ile każdy pamięta o butach, spodniach, czy goglach, o tyle... Czytaj dalej »

Oświetlenie HPS i MH oraz TCL – przeznaczone do uprawy roślin

Do uprawy roślin w warunkach domowych niezbędne jest właściwe działanie czynników zewnętrznych. Najważniejszym czynnikami są odpowiednia temperatura oraz oświetlenie. Odpowiednie rodzaje lamp HPS oraz MH zapewniają roślinom światło niezbędne w procesie fotosyntezy.... Czytaj dalej »

Jakie światło zabrać ze sobą w góry jesienią?

Jesień w górach to biorąc pod uwagę panujące warunki, zupełnie inne pora roku niż lato. Oprócz zmieniającej się aury, to również krótszy dzień i szybko zapadający zmrok. Jeśli zgubimy trasę czy wydarzy... Czytaj dalej »

Słuchawki Aftershokz – technologia która zapiera dech

Niektórzy rozpoczynają dzień od kolejnego przestawiania budzika, a inni wolą obudzić się o świcie i rozpocząć dzień bieganiem. Jeśli należysz do tej drugiej grupy osób i preferujesz korzystanie z uroków poranka trenując... Czytaj dalej »

Słuchawki dla aktywnych Aftershokz Trekz Titanium

Poznaj słuchawki Aftershokz Trekz Titanium, które zostały wyposażone w innowacyjną technologię przewodnictwa kostnego. Trekz Titanium zostały zaprojektowane w celu maksymalizacji komfortu podczas aktywnego spędzania czasu. Rozkoszuj się ulubioną muzyką oraz miej na... Czytaj dalej »

Dobry kierowca to zdrowy kierowca – zanim zrobisz prawo jazdy, musisz się przebadać

Planujesz w najbliższym czasie zapisać się na kurs prawa jazdy i już oczami duszy widzisz siebie jako króla szos? Zanim jednak siądziesz za kółkiem „elki” musisz mieć pewność, że Twój stan zdrowia... Czytaj dalej »

Słuchawki dla aktywnych.

Korzystanie ze słuchawek dostarczonych razem z telefonami żadnemu miłośnikowi doskonałych brzmień już nie wystarcza. Czas na zmiany. Czas aby podczas uprawiania sportu cieszyć się również doskonałym brzmieniem ulubionej play listy. A jakie... Czytaj dalej »

Dobór odzieży sportowej w plenerze

Lato sprzyja temu, aby wyjść z siłowni czy sali fitness w plener. To doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego na rowerze, spacerach czy grę w piłkę. Ale co na siebie ubrać i... Czytaj dalej »

Ubranie sportowe do biegania dla kobiet

Bieganie obecnie jest dość modną dyscypliną sportu. Kiedy wybieram się na wieczorne spacery widzę dużo Pań biegających. Kobiety zawsze dbały o figurę i kondycję swojego ciała, nie umniejszając również tutaj Panom, którzy... Czytaj dalej »

Uprawianie sportu a męski problem

Profesjonalne ubrania sportowe są dopasowane i przylegają do ciała. Z punktu widzenia męskiej fizjonomii ciała może stanowić to swego rodzaju problem. Otóż koszulka dopasowana nie przeszkadza Panom w np. bieganiu, ale już... Czytaj dalej »