Dlaczego Garmin Edge Explore to dobry wybór?

0
1236

Decydując się na jazdę rowerem w nieznanym terenie, warto postawić na odpowiednie wsparcie. Świetnym rozwiązaniem jest licznik rowerowy Edge Explore, który nie tylko wskaże drogę, ale również pokonany dystans, a także policzy, jak duży dystans pokonaliśmy. Atutem tego produktu jest łatwość obsługi, a także niezwykła funkcjonalność. Został on skonstruowany tak, aby z powodzeniem można było korzystać z niego również wtedy, kiedy na dłoniach znajdują się rękawiczki rowerowe.

Jak skonfigurować licznik Edge Explore?

Garmin Edge Explore to licznik rowerowy, który zwraca uwagę przede wszystkim niezwykłą prostotą konfiguracji. Nie trzeba mieć doświadczenia w korzystaniu z tego rodzaju urządzeń, aby poradzić sobie z jego ustawieniem. Wystarczy zaledwie kilka kroków, aby wszystkie niezbędne podczas wycieczki rowerowej wskazówki były dostępne. Warto wspomnieć, że producent zdecydował się na zastosowanie aż trzy calowego wyświetlacza, dzięki czemu jest on niezwykle czytelny. Sprawdzi się niezależnie od warunków pogodowych, w jakich się poruszamy. To, co się na nim znajduje widać naprawdę dobrze zarówno w słoneczny dzień, jak i wtedy, kiedy niebo jest zachmurzone, a nawet wówczas, gdy pada. Jest to naprawdę łatwy w obsłudze licznik rowerowy gps. Warto pamiętać, że rowerzyści mogą zdecydować się na aplikację Garmin Connect, która również naprawdę się przydaje.

Czy licznik rowerowy gps ułatwia rowerowe podróże?

Dobrej jakości licznik rowerowy z wbudowanym gps to bardzo dobry wybór dla wszystkich, którzy chcą mieć pewność, że poruszają się właściwą trasą. Zaletą licznika rowerowego Edge posiada bowiem zainstalowaną mapę Garmin Cycle, którą opracowano z myślą o miłośnikach jazdy na rowerze. Dzięki niej można trafić w każde wybrane miejsce. Jeśli z jakiegoś powodu zboczy się z trasy, licznik szybko to zasygnalizuje, wskazując jak znaleźć się na niej z powrotem. Przyda się również wówczas, gdy z jakiegoś powodu trasę trzeba skrócić, aby wcześniej wrócić do domu. Mapę Garmin Cycle Map czyta się naprawdę wygodnie. Warto pamiętać, że urządzenia Edge to jednak nie jedyne wyposażenie, które przyda się rowerzystom. Inteligentne światło rowerowe to również gadżet, na który warto się zdecydować.

Czy wycieczka z licznikiem rowerowym Edge jest bezpieczniejsza?

Edge Explore to nie tylko większy komfort jazdy wówczas, gdy poruszamy się po małych znanych sobie rejonach. To także zdecydowanie większe bezpieczeństwo. Warto pamiętać, że decydując się na to urządzenie, które ma fabrycznie zainstalowaną mapę Garmin zyskujemy coś znacznie więcej. Licznik rowerowy jest bowiem zgodny z innymi produktami, które opracowano po to, aby cykliści czuli się bezpieczniej. Zalicza się do nich między innymi radar wsteczny. Jest to więc nie tylko wygodny w użyciu licznik rowerowy gps, ale również taki, który znacznie poprawia bezpieczeństwo jazdy na rowerze. Wbudowany odbiornik gps to naprawdę ciekawe rozwiązanie. Opcja podróży dzięki edge explore to wiele możliwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj