O opaskach sportowych marki Fitbit robi się coraz głośniej, a kolejne modele potrafią zaskoczyć nas pięknym designem i urozmaiconymi funkcjami. Jak zatem wypadają na tle konkurencji? Przekonajmy się sami. 

Rozwiązanie stylowe i praktyczne

Opaska sportowa to nie tylko gadżet przydatny do mierzenia aktywności podczas intensywnego treningu czy monitorowania przebiegu naszego snu. Może być on również, a nawet przede wszystkim, oryginalnym dodatkiem do naszych codziennych stylizacji. Idealnie przekonuje nas do tego marka Fitbit, której wszystkie smartbandy charakteryzuje atrakcyjna i smukła obudowa. Dzięki zastosowaniu takich kształtów opaski te z pewnością będą stanowiły oryginalny element naszego stroju. Nie musimy także martwić się o warianty kolorystyczne! Do każdej opaski sportowej będziemy mogli dokupić paski w naszych ulubionych barwach oraz wykonane z materiałów, które najbardziej odpowiadają naszej skórze.

To jednak jeszcze nie wszystkie zalety. Warto wiedzieć, że producent zadbał również o to, aby ich waga była możliwie jak najniższa, a to automatycznie przekłada się na komfort noszenia. Lekka opaska nie będzie nam ciążyć ani przeszkadzać w codziennych czynnościach. Natomiast będziemy mogli mieć już spory problem, żeby ją uszkodzić. Producenci zadbali o to, aby smartband był możliwie jak najbardziej wytrzymały i odporny na uderzenia czy stłuczenia.

Rozmaita funkcjonalność

Jak jednak dobrze wiemy, to co liczy się najbardziej, to wnętrze. Co zatem matka Fitbit poza atrakcyjną obudową, będzie nam miała do zaoferowania? Trzeba przyznać, że wnętrze ich smartbandów jest równie atrakcyjne, jak ich wygląd, a w połączeniu daje to spójną i naprawdę efektowną całość. Monitorowanie naszego tętna, snu, aktywności fizycznych czy możliwość wybrania spośród wielu wgranych trybów sportowych to jedne z podstawowych funkcji wielu smartbandów, więc również w tym przypadku tego nie zabraknie. Co przede wszystkim zachęca najbardziej, to indywidualne wykorzystanie i dostosowanie tych funkcjonalności do naszych potrzeb i możliwości. Będziemy zatem mieli dostęp do planów treningowych, dostosowanych do pomiarów naszego tętna. Dodatkowe powiadomienia motywujące do wykonania treningu sprawią, że opaska Fitbit z powodzeniem przejmie funkcję naszego trenera personalnego.

Inteligentne rozwiązania

Jakby tego było mało, wybrane modele smartbandów zaskakują jeszcze jednym inteligentnym rozwiązaniem. Idąc pobiegać, czy wychodząc na trening w plenerze, nie będziesz potrzebował niczego więcej, poza własną opaską sportową. Idealnie sprawdzi się ona dodatkowo w funkcji nie tylko smartfona, ale także karty płatniczej. Skonfigurować na naszym urządzeniu możemy aż pięć kart, a przy zakupach dokonywać nim płatności zbliżeniowych.

Nie sposób także nie wspomnieć o baterii wykorzystywanej w opaskach tej marki. Z pełnej funkcjonalności naszego urządzenia będziemy mogli korzystać niemal non stop przez cały tydzień. Ładowanie zaledwie w jednym wybranym przez nas dniu tygodnia zapewni nam zdecydowaną swobodę. Dzięki temu nie będziemy musieli obawiać się, że nasz smartband odmówi posłuszeństwa podczas treningu, kiedy najbardziej będziemy go potrzebować. Opaski sportowe marki Fitbit to coś, w co warto zainwestować!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj