Często zastanawiamy się czym poczęstować swoich gości, aby trafić w gust wszystkich zaproszonych i aby każdy był zadowolony. Warto podczas rodzinnych obiadów czy towarzyskich spotkań zdecydować się na sprawdzone menu. Tu z pomocą przychodzi pewny i niezwodny od lat napój Caprio. Na jakie okazje szczególnie jest polecany ten owocowy napój?

Spotkania z przyjaciółmi

Nie raz organizujemy lub sami jesteśmy zapraszani na domówki, urodziny czy potańcówki w gronie znajomych. Czy spotkanie to będzie miało charakter „posiadówki” przy stole, tak jak na przykład planszówki, czy wprost przeciwnie – aktywny i taneczny, warto mieć w zapasie napoje Caprio. Są one idealnym uzupełnieniem imprezowego menu.

Martwisz się, że zapraszasz wielu gości i nie wiesz jakie smaki lubią? Postaw na sprawdzony napój Caprio, który w swojej ofercie ma wiele smaków, dzięki którym trafisz w gusta nawet najbardziej wybrednych gości. Spośród całej propozycji Caprio, można wyróżnić smak jabłkowy, pomarańczowy, czarna porzeczka czy wieloowocowy i multiwitamina. Do wyboru są także owocowe połączenia takie jak jabłko-mango, jabłko-aronia-wiśnia, jabłko-truskawka. To tylko niektóre smaki, którymi możemy raczyć swoich gości. Podczas imprez takich jak Sylwester czy bale karnawałowe, napoje Caprio zagwarantują udaną zabawę do białego rana. Opakowania Caprio są bardzo wydajne, dzięki czemu owocowych smaków wystarczy dla wszystkich gości. Na pewno każdy chętnie po nie sięgnie w trakcie sylwestrowych oraz karnawałowych zabaw. To idealne propozycja, aby ugasić pragnienie.

Spotkania rodzinne

Napoje Caprio sprawdzają się podczas rodzinnych spotkań czy świąt. Imieniny cioci, rodzinny obiad, wiosenny grill to tylko niektóre z okazji, podczas których napój Caprio sprawdza się najlepiej. Podany w domu czy na świeżym powietrzu, idealnie komponuje się z przeróżnymi daniami. Owocowe smaki świetnie współgrają z kiełbaską czy karczkiem z grilla, rybą lub tradycyjnym kotletem schabowym. Caprio gasi pragnienie podczas tańców i zabaw np. w Sylwestra.  Święta Bożego Narodzenia to rodzinny czas i warto mieć w zapasie napoje Caprio, które urozmaicą świąteczne posiłki. Tak samo podczas dużych rodzinnych obiadów, czy innych uroczystości dobrze jest poczęstować rodzinę napojem Caprio, który dzięki dużemu opakowaniu wystarczy na wiele godzin wspólnego biesiadowania. Z pewnością każdy członek rodziny będzie zadowolony, gdy dodatkiem do podanych dań będzie właśnie napój Caprio.

Sprawdź co lubi Twoja Rodzina!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj