paznokcie folia transferowa

Zdobienie paznokci to fantastyczna zabawa! Jeśli marzysz o idealnych paznokciach, ale obawiasz się wizyty w profesjonalnym salonie manicure i chciałabyś wykonać stylizację w zaciszu własnego domu, folie transferowe przyjdą Ci z pomocą! Czym są i jak je wykorzystać w zdobieniu paznokci? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Czas na zmiany!

Znudził Ci się jednobarwny manicure i z zazdrością spoglądasz na paznokcie koleżanek eksperymentujących z pięknymi kolorami i zdobieniami? Przymierzasz się do wizyty w salonie manicure, ale najpierw chciałabyś wypróbować techniki zdobienia na własną rękę? Lub po prostu profesjonalnie zajmujesz się zdobieniem paznokci i szukasz nowych inspiracji? W każdym z tych przypadków warto postawić na folie transferowe firmy MYLAQ. Folie to idealny sposób na nowe, kreatywne rozwiązania. Ten sposób zdobienia jest przy tym szybki i ekonomiczny. Nie wymaga też dużej wprawy.

Czym właściwie są folie transferowe i jak ich używać?

Folie transferowe to obok naklejek na paznokcie jedna z najpopularniejszych metod na uzyskanie oryginalnego efektu na płytce paznokcia. Nadają się zarówno do wykonania manicure jak i pedicure. Jeśli chodzi o zastosowanie folii na lakierze hybrydowym, można to zrobić na dwa sposoby: bez użycia kleju lub z klejem. W pierwszym wariancie folia na paznokcie nakładana jest bezpośrednio na wcześniej przygotowaną warstwę dyspersyjną, która wciąż lekko się klei. Po odciśnięciu folii, wzór warto zabezpieczyć i nadać mu dodatkowy połysk, sięgając po specjalny top do hybryd, a następnie całość utwardzić pod lampą. W drugim wariancie warstwę dyspersyjną należy zmyć i nałożyć klej, a następnie folię. Po odciśnięciu powstały wzór również zabezpieczamy i utwardzamy.

Kolekcji folii transferowych MYLAQ

Zastosowanie folii transferowych w stylizacji paznokci to nieograniczone możliwości stylizacyjne, ograniczone właściwie tylko fantazją użytkowniczki. W ofercie MYLAQ znajdziemy folie w przepięknych kolorach, które można dowolnie zestawiać i tworzyć ciekawe kompozycje kolorystyczne. Możliwe jest tworzenie niesymetrycznych zdobień czy użycie folii tylko na wybranych paznokciach. Kolorowe folie transferowe idealnie sprawdzi się na wyjątkowe okazje. Chcesz zabłysnąć złotem? Wybierz folię w tym kolorze! Szukasz czegoś odważniejszego? Może zatem magiczny, połyskujący róż? Tęsknisz za bezkresnym morzem i wakacjami? Zachwyci Cię folia niebieska! A może jesteś fanką kolorów nieoczywistych? Wtedy rdzawa, połyskująca barwa będzie dla Ciebie wprost wymarzona. Mieszaj, eksperymentuj, szalej! Wejdź do wesołego świata niebanalnych paznokci, a już nigdy nie będziesz chciała go opuścić! A jeśli Twoja buzująca kreatywność woła o więcej, poza foliami transferowymi możesz skorzystać dodatkowo choćby z naklejek na paznokcie dostępnych w naszej ofercie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here