W przypadku chorób wymagających czasochłonnej rekonwalescencji, uzupełnienie niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu składników odżywczych nie należy do zadań najprostszych. W celu ich uzupełnienia powstał Nutridrink –preparat spożywczy w formie płynu, zapewniający odpowiednią dawkę wszelkich niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu składników: – tłuszczów, białka, węglowodanów oraz witamin i minerałów.

Dla kogo?

Nutridrink to preparat stworzony (w zależności od rodzaju) dla wszystkich osób, które borykają się z problemem niedostatecznej ilości przyswajanych posiłków podczas choroby. Przy często długim i uporczywym dla organizmu leczeniu, podczas którego przyjmowanie pokarmu w tradycyjnej formie jest niekomfortowe bądź wręcz niemożliwe dla pacjenta, dochodzi do wystąpienia niedoborów składników odżywczych. Niedoborów, które utrudniają powrót do zdrowia. Zadaniem Nutridrinku jest ich kompleksowe uzupełnienie.
Preparat ten zalecany jest m.in. osobom cierpiącym na choroby nowotworowe, przed lub po leczeniu onkologicznym, walczących z chorobą Parkinsona bądź Huntingtona, pacjentom przed i po operacjach, osobom starszym, chorym dzieciom oraz wszystkim tym, u których wskutek choroby bądź leczenia doszło do problemów z apetytem i łakieniem. Nutridrink https://aptekadziecka.pl/pol_m_ZDROWIE_Preparaty-odzywcze_Nutridrink-991.html to najlepszy i najprzyjemniejszy dla chorego sposób na ochronę przed skutkami potencjalnego niedożywienia organizmu.

Dawkowanie dostosowane do potrzeb

Dawka preparatu, jaką należy stosować, jest ściśle związana z potrzebami żywieniowymi organizmu chorego oraz ilością przyjmowanych przez niego tradycyjnych posiłków w ciągu dnia. Nutridrinki powinno przyjmować się zgodnie z zaleceniami lekarza – na ogół są to dwie butelki o pojemności 125ml na dobę.
Przyjmując, że jedna dawka preparatu zawiera 300kcal, a średnie zapotrzebowanie na kalorie u mężczyzn wynosi 2500kcal i 2000kcal u kobiet, liczbę opakowań należy ściśle dopasować do ilości spożytego pokarmu. Co więcej – w przypadku, gdy chory nie jest w stanie przyjmować pokarmów drogą tradycyjną, możliwym jest, by Nutridrinki stanowiły jedyne źródło pożywienia w ciągu dnia – oczywiście pod kontrolą lekarzy. W takim przypadku pacjent powinien spożyć od 6 do 8 opakowań produktu na dobę.

Zobacz również:  Czym jest irygator do zębów?

Przeciwko niedoborowi składników odżywczych

Nutridrinki stanowią najlepsze rozwiązanie problemu niedoborów składników odżywczych u osób chorych. Z racji zbilansowanego i różnorodnego składu, są doskonałym i – co najważniejsze – urozmaiconym sposobem na uzupełnienie braków tłuszczów, witamin, węglowodanów i białka w organizmie osoby chorej, bądź przechodzącej rekonwalescencję po przebytej chorobie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj