Ofert zabiegów medycyny estetycznej jest naprawdę wiele. Jedne wykorzystują środki mniej, a drugie bardziej inwazyjne. Część opiera się na składnikach naturalnych, inne mniej. Prawdą jest jednak, iż każdy wybrany zabieg, bez względu, na który padnie, musi wykazać się zasadniczą kwestią – skutecznością.

Jakie więc należą do tej wąskiej grupy i które naprawdę są warte naszej uwagi, pieniędzy i czasu?

Zabiegi wykorzystujące Jalucomplex

Czyli prościej mówiąc – zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, o stężeniu 2%. Jest to idealne rozwiązanie, łączące w sobie skuteczność, ale i pełne bezpieczeństwo i wygodę użycia. Jalucomplex najczęściej umieszczany jest w formie ampułek, stosowanych w strzykawce. Każda z nich posiada 1.5ml płynu, który w zupełności wystarczy na ostrzykiwanie newralgicznych części twarzy. Bardzo często stosowany jest w przypadku zmarszczek mimicznych – wokół ust, fałd nosowych, głębokich zmarszczek w okolicach oczu. Jalucomplex to pochodzący z Włoch składnik zalecany tym, którzy oczekują naturalnego efektu, z jednoczesnym maksymalnym minimalizowaniem skutków ubocznych.

Argireline – naturalny efekt botoksu

Argireline to składnik wykorzystujący synapsy mięśniowo- nerwowe do rozluźniania i skurczania mięśni, odpowiedzialnych za powstawanie wszelkich zmarszczek mimicznych. Jego działanie jest często utożsamiane z botoksem, głównie przez swoją skuteczność i rodzaj oddziaływania wewnątrz skóry. Co więcej, badania udowodniły, że stosowanie go w formie profilaktyki, hamuje działanie tzw. katecholaminy, które realnie przyczyniają się do powstawania zmarszczek mimicznych. Najczęściej stosuje się ją do zmarszczek nazywanych “kocimi łapkami”. Używanie Argireline jest wyjątkowo bezpieczne i stanowi rodzaj atrakcyjnej alternatywy w salonach kosmetycznych

Zobacz również:  Czym zajmuje się przewodnik turystyczny?

Lipotene – odmładzanie ciała

Prawdą jest, iż starzejemy się nie tylko na twarzy, ale również w pozostałych częściach naszego ciała. Przeprowadzane badania pokazują, iż organizm traci kolagen już po 25 roku życia. Dlatego, coraz częściej, decydujemy się na zabiegi z użyciem składnika Lipotene, który wpływa na ujędrnienie i napięcie części naszego ciała. Składnik to kombinacja min. L-karnityny i fosfatydylocholiny, które odpowiadają za wygląd, napięcie i stan obrzęków sylwetki. Powtarzany zabieg w odstępach 4 – 6 tygodniowych realnie wpływa na poprawę wyglądu, spadek centymetrów, odmładzanie ciała i redukcję cellulitu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here