Obecnie coraz więcej sportowców zajmuje się treningiem personalnym. W polskich miastach rośnie liczba profesjonalistów zajmujących się tą branżą. Gdańskie siłownie i kluby fitness również podążają za tym trendem. Nie da się ukryć, że trening personalny staje się jedną z modniejszych form ruchu.

 

Popularnych trenerów personalnych z Gdańska można podzielić na tych pracujących w popularnych kompleksach sportowych i prowadzących działalność na własny rachunek. Najbardziej znanymi indywidualnościami tu są Aleksandra Świtońska i Igor Janik. Zarówno Aleksandra Świtońska, jak i Igor Janik mają szeroką wiedzę na temat sportu i zdrowego odżywiania. Komponują swoje programu w oparciu o doświadczenie nabyte wieloletnimi praktykami. Aleksandra Świtońska działa na terenie nie tylko Gdańska, ale także Gdyni i Sopotu. Swoim klientom oferuje przede wszystkim Program Functional Extreme. Jest to 60 dniowe wyzwanie, podczas którego osiągnie zgrabne i wysportowane ciało. Trening Functional Extreme polega na wykonywaniu intensywnych ćwiczeń wzmacniających mięśnie i powodujących utratę tkanki tłuszczowej. Aleksandra Świtońska oferuje szeroki wachlarz ćwiczeń podczas treningów, dba o ich różnorodność. Bardzo często korzysta więc z rozmaitych przyrządów n.p. BOSU – połączenie piłki i stepa. Natomiast Igor Janik, dla którego sport jest całym życiem pokazuje, że można osiągnąć wiele ciężką pracą. Jego oferta skierowana jest do początkujących i związanych dłużej ze sportem. Do celów przez niego stawianych podczas treningu zalicza się: powrót do formy, wzrost siły i witalności organizmu. W Gdańsku działa również studio Active Life. Marek Dembek – założyciel firmy wraz z Ewą Jażewską, Michałem Łukawskim i Wojciechem Prokopem zajmuje się układaniem ciekawych, spersonalizowanych planów treningowych. Dodatkowo w ośrodku współpracują z nimi rehabilitant – Michał Kowol i dietetyk – Maja Tomczyk. Nie jest to jednak jedyne miejsce w Gdańsku, gdzie łączy się trening personalny z odpowiednim odżywianiem i rehabilitacją. Większą listę trenerów personalnych znajdziesz na Zoptamo.com, powyżej została wymieniona tylko niewielka ich część. Jeśli nadal nie będziesz przekonany do któregokolwiek z trenerów lub w ogóle idei treningu personalnego warto poszukać gdzie indziej opinii i poczytać na ten temat w jeszcze innych serwisach.

Zobacz również:  Czym kierować się przy wyborze trenera personalnego?

Niektórych odstraszają ceny treningów personalnych, ale w Gdańsku jest kilka takich miejsc, gdzie nie zapłacimy aż tyle, co u samodzielnie działających specjalistów. Warto zatem rozważyć różne opcje i wybrać tę przy, której nasz budżet, aż tak nie ucierpi, a my będziemy zadowoleni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj