Jak udoskonalić Thermomix®?

0
413

Decydując się na wydanie niemałej kwoty na urządzenie Thermomix® wiedziałeś pewnie ile dobrego może wyniknąć z tej decyzji. Thermomix® to kompaktowe ergonomicznie zaprojektowane urządzenie, które zastępuje większość wyposażenia kuchennego. Jeśli masz urządzenie Thermomix® to zapewne zastanawiasz się, czy można je jeszcze w jakiś sposób udoskonalić.

Co to jest steamLEVEL®?

Korzystając ze sklepu CucinaOra® pewnie już widziałeś nazwę steamLEVEL®. To nic innego jak dodatkowe piętro do gotowania na parze w Termomixie®. Dzięki temu uzyskujesz większą powierzchnię do gotowania, będzie ci łatwiej modyfikować przepisy, zwiększać ilość jedzenia.

Piętro steamLEVEL® dedykowane jest do przystawki Varoma od Thermomix® w modelach:

  • TM6;
  • TM5;
  • TM31.

Przystawka wykonana jest z najwyższej jakości materiałów przeznaczonych do kontaktów z żywnością, wolnych od BPA, odpornych na wysokie temperatury. Co ważne nadaje się do mycia w zmywarce.

Dzięki użyciu przystawki za jednym razem ugotujesz większą ilość jedzenia, przygotujesz większe porcje lub ugotujesz kilka potraw, a zważywszy na ceny energii, zaoszczędzisz na rachunku za prąd.

Do czego służy steamTANK®?

Gorąca para na twoich meblach? Pewnie nie raz cię to martwiło, wszak para może meble zniszczyć. Jest jednak proste rozwiązanie – steamTANK®! Dzięki tej nakładce strumień pary zostanie skierowany w dowolnym kierunku, na przykład w stronę okapu, tak by nie zniszczyć mebli.

Nakładka steamTANK® od CucinaOra® obraca się o 360 stopni, co bardzo ułatwia pracę urządzenia. Dedykowana jest dla modeli Thermomix®:

  • TM6;
  • TM5;
  • TM31;
  • TM21.

Aby użyć nakładki, wystarczy włożyć ją do otworu urządzenia w jego pokrywie. Należy pamiętać, że nie powinno się zbyt często przestawiać urządzenia Thermomix® z uwagi na wbudowaną wagę, która poprzez przestawianie może ulec uszkodzeniu. Tworzywo, z którego została wyprodukowana przystawka, zrobione zostało z przyjaznego materiału z przeznaczeniem do kontaktu z żywnością, nadającego się również do recyklingu.

Lubisz jajka w koszulkach? steamEGGS® sprawdzi się tu doskonale

Trzecia z dostępnych przystawek do Thermomixa® nazywa się steamEGGS® i służy do gotowania jajek w koszulkach. Uzyskujesz dzięki przystawce jajko w najzdrowszej postaci z wszelkimi wartościami odżywczymi.

Wkładka pasuje do modeli Thermomix®:

  • TM6;
  • TM5;
  • TM31.

Materiał, z którego została nakładka wykonana, nadaje się do recyklingu i nie zawiera szkodliwego dla zdrowia BPA. steamEGGS® można myć w zmywarce.

Urządzenie Thermomix® nie jest tanim zakupem, ale już przystawki do niego dostępne w CucinaOra® kosztują niewiele. Aktualnie steamEGGS® to koszt 114,99 złotych, steamTANK® 109 złotych, a steamLEVEL® raptem 149 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj