Jeżeli zastanawiasz się na tym, jakie urządzenie byłoby najlepszym rozwiązaniem, do robienia masażu twarzy, które zapewni nam efektywne działanie i pobudzi krążenie krwi, warto zakupić roller do twarzy, który odpowiednio stosowany może poprawić owal twarzy i zadbać o ładniejszy i młodszy wygląd skóry. Regularne rolowanie twarzy produktem do pielęgnacji twarzy pobudza mięśnie twarzy, dzięki czemu zniwelowane zostają widoczne zwiotczenia, a poprawiona znacznie jest elastyczność skóry.

Czym jest roller i jakie jest jego zadanie?

Wałek fitness dostępny w sklep sportowy Spokey został stworzony z naturalnych materiałów. W jego skład wchodzą łuski ryżu oraz bambus, dlatego produkt jest w stu procentach ekologiczny. Zastosowane delikatne wypustki i kolce stymulują skórę oraz pobudzają krążenie krwi, dlatego masaż rollerem doskonale rozluźnia zmęczone mięśnie po treningu. W zależności on sposobu wykonywania masażu i rodzaju urządzenia możemy zadbać o kondycję naszych, rąk, nóg, pleców czy skóry twarzy. Niejednokrotnie w sklepach możemy natrafić na rollery wykonane z jadeitu, zwanego kamieniem młodości, ten jednak przeznaczony jest głównie do specjalnie wykonywanego masażu twarzy.

Wybrane modele wzbogacone są o drugi, nieco gładszy wałek, który również zadba o rozluźnienie naszych mięśni, ale także nada się jako przyrząd do wykonywania ćwiczeń podczas wzmożonego treningu. Głownie rollery do masażu wykonane są z tworzyw nieabsorbujących wilgoci, dlatego z łatwością możemy zadbać o ich higienę, regularnie czyszcząc przyrządy do ćwiczeń.

W jaki sposób masować twarz rollerem?

Masaż twarzy to niezwykle istotna dziedzina prawidłowej pielęgnacji. Odpowiednio dobrany roller do twarzy i zapoznanie się z techniką stosowania produktu doskonale zwiększa napięcie skóry, i prowadzi do poprawy jej wyglądu. Od lat zabieg stosowany jest w tradycyjnej medycynie chińskiej i z powodzeniem wybierany przez coraz większą ilość kobiet w Polsce.

Rollery wykonane z naturalnych kamieni mają wiele zastosowań, ale jedynie prawidłowe użycie gwarantuje długotrwały efekt. Ważną zasadą podczas masażu jest rozpoczynanie gładzenia od szyi i ciągnięcie przedmiotu ku twarzy, w górę. Pomoże to otworzyć kanał węzłów chłonnych, przez które ujście znajdą toksyny zgromadzone w organizmie. Masaż każdorazowo powinien być zrobiony powoli i z należytą delikatnością. Rolowanie powinno odbywać się zawsze w jednym kierunku, unikajmy więc cofania przyrządu lub pocierania. Dla lepszego i przyjemniejszego efektu roller można nieco schłodzić w lodówce, dzięki temu możemy dodatkowo pozbyć się opuchlizny na twarzy wynikającej z nadmiernego przemęczenia.

Jakie efekty możemy osiągnąć dzięki rollerowi?

Regularne stosowanie przyrządu do masażu może okazać się zbawienne dla wyglądu naszej skóry twarzy. Poprzez delikatną stymulację mięśni twarzy oraz pobudzanie krążenia krwi, oraz limfy możemy spodziewać się efektu zwiększenia elastyczności, a także jędrności twarzy. Wiele kobiet zaobserwowało, że po dłuższym, codziennym stosowaniu masaży pochodzącego z Azji, zmieniły im się rysy twarzy, zmniejszając widoczność drugiego podbródka i wyszczuplając twarz.

Zwiększenie napięcia zniweluje widoczne zmarszczki oraz pozbawi skórę wielu niedoskonałości, z którymi wcześniej mieliśmy problem. Istotnym elementem jest przede wszystkim zapewnienie sobie wieczornego relaksu, który pomoże załagodzić stres po ciężkim i wyczerpującym dniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj