Wielu mężczyzn, którzy doświadczają problemu nietrzymania moczu, unika zakupu środków ochrony osobistej z obawy, że zostaną one zauważone pod ubraniem. Jest to dla nich bardzo krępujące. Inne obawy dotyczą wygody stosowania takich produktów. Brak zaufania do nich jest jednak nieuzasadniony. Weźmy za przykład majtki chłonne. Dzięki rozwojowi technologii ich produkcji stają się coraz wygodniejsze i skuteczniejsze w codziennym stosowaniu. To dlatego rośnie ich popularność na całym świecie.

Majtki chłonne – produkt cienki i wygodny

Dostępne na rynku, nowoczesne majtki chłonne  TENA Men są cienkie i swoim kształtem dopasowują się do budowy ciała. Dzięki temu trudno jest je odróżnić od klasycznej bielizny. Nie wystają one spod ubrania, a jednocześnie są wygodne w noszeniu. Stanowią zatem doskonałą alternatywę dla pieluchomajtek, których nie chce nosić każdy mężczyzna. Takie majtki chłonne pozwalają na przełamanie bariery wstydu. Dla mężczyzny nawet kropelkowe nietrzymanie moczu jest bowiem problemem, z którym nie chcą się dzielić z innymi osobami. Zauważenie tej przypadłości chociażby przez współpracowników może negatywnie wpłynąć na pewność siebie.

Majtki chłonne w różnych rozmiarach i o różnej chłonności

Majtki chłonne to produkt, który oferowany jest w różnych wariantach, jeśli chodzi o dostępny rozmiar i o chłonność. Rozmiar oznaczany jest w klasyczny sposób, tak jak odzież (np. S, M, L), oraz centymetrowo (w określonych widełkach). Sposób oznaczenia chłonności uzależniony jest od producenta. Na przykład producent majtek chłonnych TENA Men opisuje poziom chłonności na opakowaniu, wykorzystując puste i pełne kropelki. Im więcej jest na opakowaniu zapełnionych kropelek, tym większa chłonność takich majtek chłonnych. Takie oznaczenia ułatwiają wybór konkretnego modelu majtek chłonnych.

Majtki chłonne a ochrona przed przeciekaniem

Majtki chłonne, choć wyglądają niepozornie, skutecznie chronią każdego mężczyznę przed przeciekaniem moczu, w ciągu dnia i w nocy. Stosowane są w nich wysokiej jakości osłony, które radzą sobie także z ciężkimi przypadkami nietrzymania moczu. Przykładem jest tutaj podwójna osłona ConfioFit, stosowana w popularnych majtkach chłonnych TENA Men Pants Super. Te majtki chłonne wyposażone są także w skuteczne barierki, które pozwalają na najwyższej jakości ochronę bez względu na pozycję. Taką samą skuteczność mają, gdy osoba je nosząca stoi, siedzi lub leży. Majtki chłonne TENA Men cieszą się jednak również dużą popularnością dzięki szeregowi innych nowinek technicznych.

TENA Men i ich unikalne technologicznie rozwiązania

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w wielu modelach majtek chłonnych TENA Men jest technologia FeelDry Advanced. Opiera się ona o zastosowanie systemu szybkiego wchłaniania płynu przez górną i dolną warstwę. Zapewnia to utrzymanie skóry w suchości. Innym unikalnym rozwiązaniem jest oddychający panel tylny majtek chłonnych – ConfioAir. Produkty TENA Men, takie jak majtki chłonne, zostały ponadto przebadane dermatologiczne. Dzięki temu można mieć pewność, że będą bezpieczne dla każdego typu skóry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here