Karma dla kota Wiejska Zagroda jest pełnowartościowym pokarmem dla kota. Ceni się go za bardzo dużą zawartość mięsa, szczegółowo opisany skład oraz brak zbóż, a także dodatków warzywnych i owocowych. Jeśli to właściciela domowego mruczka nie przekona, na pewno zapach karmy zmieni jego zdanie. Jest to niezwykle aromatyczna karma, jej smakowity zapach jest kuszący zarówno dla zwierzaka, jak i jego człowieka. Jakie jeszcze zalety można odkryć podczas zgłębiania wiedzy na temat Wiejskiej Zagrody?

Zalety karmy dla kotów Wiejska Zagroda

Do niewątpliwych zalet karmy należy jedna z najwyższych zawartości mięsa w puszce. Mięso jest na pierwszym miejscu w składzie. Ono, podroby i buliony stanowią około 98% całości karmy. Doświadczonych i świadomych właścicieli domowych mruczków na pewno zachęci szczegółowo rozpisany skład w wielu językach, a także brak popularnych „zapychaczy”, takich jak zboża, warzywa czy owoce. Spoza produktów zwierzęcych, dodatkiem są jedynie algi morskie (popularnie nazywana również spiruliną). Algi są niezwykle bogate w cenne witaminy i minerały, których nie można dostarczyć jedynie z produktów pochodzenia zwierzęcego. W składzie można również znaleźć olej z łososia, dzięki któremu kot będzie mieć lśniącą i zdrową sierść. Olej rybny posiada dużo lepszą przyswajalność w karmach dla kotów, niż oleje roślinne. Skład również jest prosty do zrozumienia, a w puszkach często znajdują się dwa rodzaje specjalnie wyselekcjonowanych mięs.

Przykładowy skład karmy dla kota Wiejska Zagroda — Indyk z łososiem

W puszce o zawartości 400 g Wiejska Zagroda Indyk z łososiem można znaleźć 44% indyka (w tym około połowę stanowi mięso z mięśni i serc, około 27% wątróbka oraz około 23% żołądki), bulion z indyka i łososia (28,3%) oraz łososia (26%). Karma dla kota Wiejska Zagroda jest również wzbogacona o minerały, olej z łososia oraz spirulinę (w niewielkiej ilości – 0,1%). Warto zauważyć, że jedyny produkt roślinny w składzie karmy jest na ostatnim miejscu, czyli jest go najmniej. To właśnie jeden z pozytywnych wyróżników Wiejskiej Zagrody.

Gdzie najlepiej kupić karmę Wiejska Zagroda dla kota? 

Karma dla kota Wiejska Zagroda nie jest popularną karmą w supermarketach. Raczej nie spotka się jej na popularnych sklepowych półkach. Ciężko jest ją również znaleźć w sklepie zoologicznym, w którym najczęściej spotyka się marki zagraniczne. Wiejska Zagroda jest polską marką, która uważana jest za tanią w porównaniu do bogatego składu. Warto porozglądać się w zoologicznych sklepach internetowych, gdzie łatwo jest znaleźć karmę Wiejska Zagroda w dobrej cenie. Są dostępne w wielu smakach (między innymi jest to kurczak z kaczką, indyk z łososiem oraz jagnięcina z krylem), dla różnych grup wiekowych (puszki przeznaczone dla kociąt mają lekkostrawne i niezwykle pożywne mięsa), a także w wielopakach z różnymi smakami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj