Informacja prasowa

Ekologia i produkty w stylu zero waste naturalnie stały się częścią naszego życia. Szklane butelki na wodę, papierowe słomki czy kubki na kawę wielorazowego użytku nikogo już nie dziwią. Jednak czy możemy zastąpić folię aluminiową lub papier śniadaniowy bez szkody dla naszego śniadania? Oczywiście! Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie – tkaniny śniadaniowe Boc’n’Roll.

Śniadanie w rytmie zero waste 1Chusta Śniadaniowa Boc’n’Roll, to możliwość idealnego i co ważne ekologicznego sposobu na pakowanie kanapek, bułek czy bagietek. Nie musisz już marnować papieru i folii, a także martwić się o to, że pojemniki śniadaniowe zajmą zbyt dużo miejsca. Chusta dostosuje się do różnych wielkości i kszt

 

ałtów posiłku, utrzyma Twoje śniadanie w niezmienionej formie, pieczywo dłużej pozostanie świeże. Tkanina posłuży Ci także jako higieniczna serweta. Sos z kanapki pobrudził Boc’n’roll? Żaden problem, wystarczy uprać materiał, po wysuszeniu możesz ponownie jej używać. Energetyczne wzory i kolory wprawią Cię w dobry nastrój od samego rana. Śniadanie w rytmie zero waste? Tylko z chustami Boc’n’Roll!

 

Śniadanie w rytmie zero waste 2Specyfikacja:

  • Materiał: 100% Poliester
  • Tworzywo wolne od związków BPA.
  • Rozmiar: po złożeniu standardowo 15,5 x 11cm,
    po rozłożeniu 54 x 32cm (model TILES)

Cena: 29,99 zł
https://zabierzkoniecznie.pl

Ostatnia aktualizacja

Zobacz również:  Korea Buduje Szkółki Piłkarskie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here