Tym razem Ci się uda!

0
1621

Mimo panującej wszechobecnie mody na zdrowy styl życia trzeba przyznać, że obraz polskiego społeczeństwa wyłaniający się z badań pozostawia wiele do życzenia. Według danych GUS aż około 44% kobiet i 30% mężczyzn boryka się z problemem otyłości[1], a odsetek Polaków spełniających kryteria WHO dotyczące uprawiania aktywności fizycznej w czasie wolnym to niespełna 22%[2]. Jeśli planujesz zmianę stylu życia na zdrowszy, nie odkładaj tego na wieczne „kiedyś”. Zadbaj o siebie już dziś korzystając z porad Katarzyny Dziurskiej, trenerki personalnej i Mistrzyni Świata w Fitness Figure Classic.

Tym razem Ci się uda! 1Smukłe i proporcjonalne kształty to niezmiennie obiekty pożądania większości kobiet
w każdym wieku. Niektóre z nas Matka Natura obdarzyła naturalną zdolnością do utrzymywania stałej wagi, innym dla równowagi dała silną wolę, by wytrwać w walce
o wymarzone ciało. Regularne treningi i zmiana sposobu odżywiania to, jak wiadomo, wyzwanie, które wymaga konsekwencji, ale i kompleksowego spojrzenia na swój styl życia.
Aktywność fizyczna i zbilansowana dieta są oczywiście niezwykle ważne. Ale pamiętajmy, że nie chodzi tylko o to, by być „fit” wyłącznie na siłowni czy na talerzu. Próbujmy, żeby zmiana dotychczasowych drobnych przyzwyczajeń wykształciła w nas codzienny nawyk dbania o zdrowie i ciało – mówi Kasia Dziurska, ambasadorka marki Olimp Labs, trenerka personalna i Mistrzyni Świata w Fitness Figure Classic.

Małe kroki wielkie efekty

Jakie działania podjąć, by nie tylko osiągnąć, ale również utrzymać wymarzoną sylwetkę? Oprócz regularnych treningów i spożywania zdrowych posiłków warto zdecydować się na wprowadzenie w życie małych, codziennych zmian, które pozytywnie wpłyną na naszą kondycję i zdrowie. Na przykład? Czasem wystarczy przesiadka z auta na rower, wybór schodów, a nie windy czy wieczorny spacer zamiast kolejnego odcinka serialu. Warto pamiętać także o cierpliwości, gdyż proces chudnięcia wymaga nie tylko pracy i samokontroli, ale przede wszystkim czasu. – Wiem dobrze, że droga w walce o piękne i co ważniejsze zdrowe ciało bywa mozolna i wyboista. Niejednokrotnie przychodzi moment zniechęcenia czy chwilowa potrzeba porzucenia dotychczas podjętych działań. W takich sytuacjach nie należy zmuszać się do wykonywania kolejnych punktów ze sztywnego planu,
a zwyczajnie dać sobie czas na oddech i regenerację –
mówi Kasia Dziurska.

Świadomy wybór podstawą sukcesu

Chcąc znaleźć inspirację lub wsparcie podczas redukcji wagi, nie trzeba szukać daleko. Aktualnie rynek oferuje wiele rozwiązań skutecznie ułatwiających odchudzanie
i przyspieszających pojawienie się pierwszych efektów. Dietetyczny catering, interaktywne urządzenia, aplikacje czy suplementy to tylko niektóre z dostępnych opcji. – Zawsze starannie dobieram produkty, których używam. W przypadku suplementów zapoznaję się
z ich składem oraz sposobem działania –
mówi Kasia Dziurska. Podczas diety odchudzającej warto sięgnąć po Therm Line Fast firmy Olimp Labs, który już od 15 lat wspiera kobiety w skutecznej i całkowicie bezpiecznej walce z nadprogramowymi kilogramami. Zaliczany do spalaczy tłuszczu, dzięki bogatej gamie ekstraktów z zielonej herbaty czy pieprzu kajeńskiego efektywnie pobudza metabolizm i w naturalny sposób przetwarza tkankę tłuszczową w energię cieplną. Bogata zawartość pokrzywy sprzyja natomiast usuwaniu nadmiaru wody z organizmu. – Sala treningowa to dobry start do rozpoczęcia walki o lepszą wersję siebie. Pamiętajmy jednak, by nie stała się jedynym miejscem, gdzie podejmujemy ten wysiłek. Małymi krokami, każdego dnia, w każdym czasie aktywnie sięgajmy po to, co daje nam poczucie siły, zdrowia i piękna – dodaje ekspertka.

Nie istnieje jeden złoty środek na pozbycie się zbędnych kilogramów, smukłą sylwetkę
i dobrą kondycję. Zdrowy styl życia to długofalowy proces rozgrywający się na wielu płaszczyznach. Ani dieta, ani jej suplementy same w sobie nie gwarantują sukcesu. Włączone natomiast do codziennych aktywności sprawią, że łatwiej i szybciej zauważymy efekty, które są skuteczną motywacją do dalszych zmagań.

Tym razem Ci się uda! 2Therm Line® Fast to suplement diety w postaci tabletek powlekanych, zawierający odpowiednio dobraną kompozycję składników dla kobiet dążących do szybkiej redukcji wagi ciała. Składniki preparatu wspomagają spalanie tłuszczu, przyspieszenie metabolizmu oraz usuwają nadmiar wody z organizmu. Cena ok. 32-35 zł.

 

Tym razem Ci się uda! 3Therm Line® Man to suplement diety zawierający unikatowe połączenie składników przyczyniających się  do utrzymania prawidłowej wagi ciała oraz wspierających męskie libido.
Cena ok. 31-37 zł.

 

 

Tym razem Ci się uda! 4Therm Line® Ultra Fast to preparat, którego składniki wspomagają odchudzanie. Jest on w postaci tabletek musujących, zawierających kompozycję ekstraktów roślinnych, które w połączeniu z dodatkiem chromu oraz niacyny stanowią idealną propozycję dla osób odchudzających się. Szybsze wchłonięcie składników zapewnia płynna forma produktu. Cena ok. 20-23 zł.

 

[1] http://orka.sejm.gov.pl/WydBAS.nsf/0/E1076D55B37A9603C12580E2002F7655/$file/Infos_227.pdf.
[2] Badanie poziomu aktywności fizycznej Polaków, Kantar Public, 2018.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj