Długość i obwód penisa to problematyczna kwestia. Nie każdy mężczyzna jest z niego zadowolony. Często decyzję o powiększeniu penisa podejmuje z partnerką. Powodami, dla których mężczyźni decydują się na zabieg, są ich kompleksy i brak satysfakcji seksualnej kochanki. W tym przypadku z pomocą przychodzi zabieg medycyny estetycznej.

Metody powiększania penisa

Znanych metod powiększenia członka jest bardzo dużo. Naturalnym preparatem na powiększenie penisa jest preparat z miłorzębu japońskiego. Nie zostało przeprowadzonych wiele badań na ten temat, jednak podejrzewa się, że te zioła zwiększają przepływ krwi do penisa. Nie dają może pożądanych efektów, ale świetnie sprawdzają się u mężczyzn ze słabym krążeniem. W medycynie estetycznej zaś znajdziemy mnóstwo metod na tą przypadłość. Jest to:

  1. Plastyka VY – jest techniką chirurgiczną polegającą na przecięciu więzadła. które zatrzymuje penisa w kości miednicy. Metoda, choć inwazyjna świetnie się sprawdza, zwiększając długość prącia. Ma jednak jedną wadę- członek po wyprostowaniu staje się mniej stabilny.
  2. Suprapubiczna lipektomia- zabieg, który stosowany jest u mężczyzn z nadwagą. Zabieg polega na usunięciu skóry wraz z tkanką tłuszczową z penisa, a następnie ją zszywa w taki sposób, aby odsłonić penis.
  3. Przeszczep skóry- bardzo często stosowany, ponieważ ryzyko powikłań jest niewielki. Skóra wraz z tkanką tłuszczową zostaje wycięta z danej części ciała, a następnie jest przetransferowana na członek. Powiększenie penisa jest widoczne, przeniesiona skóra jest grubsza. Zwiększa obwód prącia.
  4. Kwas hialuronowy- jest to świetna alternatywa dla zabiegów chirurgicznych. Zabieg jest mniej inwazyjny, a efekty są widoczne. Wielkość penisa realnie się zwiększa. Powiększanie penisa w ten sposób pozwala na wydłużenie go o 1-3 cm, a także pogrubienie o ok. 3-5 cm. Klinika https://bienkowscyclinic.pl specjalizuje się w powiększaniu prącia tą metodą.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Tego rodzaju zabiegi są coraz popularniejsze na świecie. Zyskają na uznaniu, ponieważ nie ma po nich skutków ubocznych. Czas rekonwalescencji jest krótszy, niż w przypadku zabiegów chirurgicznych, a cały zabieg powiększania penisa trwa krócej niż jedną godzinę. Co więcej, powiększanie członka kwasem hialuronowym zwiększa pewność siebie, wpływa pozytywnie na życie i pozbawia kompleksów. Całość zabiegu jest bezbolesna, bezpieczna i nie niesie żadnego ryzyka. Powiększenie penisa odbywa się przy pomocy preparatu-żelu wzbogacona o kwas hialuronowy. Jest to składnik naturalnie występujący w organizmie, dzięki czemu jest bezpieczny i nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych. Metoda ta charakteryzuje się też jedną, dużą zaletą- jej efekty są całkowicie przewidywalne. Ilość kwasu hialuronowego jest precyzyjnie obliczona przez lekarzy na podstawie wcześniejszego wywiadu. Efekty są jedynie pozytywnym zaskoczeniem. Należy pamiętać, że kwas hialuronowy po pewnym czasie rozkłada się w organizmie. Powiększenie członka tą metodą nie jest trwałe. Należy go przeprowadzać cyklicznie co około 1-2 lata. Często wstrzyknięty preparat pozytywnie wpływa na produkcję kolagenu przez prącie, a co za tym idzie, po wchłonięciu nie wraca do swych standardowych rozmiarów.

Jak wygląda zabieg powiększania penisa?

Przeprowadzany zabieg trwa około 20-40 minut. Pacjent w czasie trwania powiększania prącia przebywa w znieczuleniu miejscowym. Zabieg nie powoduje dyskomfortu, ani uczucia bólu. Powiększenie penisa nie wymaga hospitalizacji, więc pacjent od razu wychodzi do domu. Żel z kwasem hialuronowym wstrzykiwany jest w prącie za pomocą igły. W tym miejscu może pojawić się lekkie zasinienie, zaczerwienienie lub podrażnienie. Istnieje ryzyko, że wstrzyknięty żel będzie się przemieszczał, dlatego prącie należy regularnie masować według wytycznych podanych przez lekarza. Zwiększenie penisa tą metodą nie powoduje zmian w erekcji. Pomimo tego zaleca się rezygnację z aktywności seksualnej i fizycznej w okresie rekonwalescencji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here