Słuchawki dla aktywnych Aftershokz Trekz Titanium

0
2557

Poznaj słuchawki Aftershokz Trekz Titanium, które zostały wyposażone w innowacyjną technologię przewodnictwa kostnego. Trekz Titanium zostały zaprojektowane w celu maksymalizacji komfortu podczas aktywnego spędzania czasu. Rozkoszuj się ulubioną muzyką oraz miej na uwadze to, co dzieje się wokół Ciebie. Konstrukcja odsłaniająca ucho pozwala Ci słyszeć dźwięki z zewnątrz i przyczynia się do wzrostu Twojego bezpieczeństwa, a doskonały bezprzewodowy dźwięk i rozmowy zapewnia połączenie Bluetooth w wersji 4.1.

 

Aftershokz Trekz Titanium gwarantują:

Bezpieczeństwo – możesz słuchać muzyki czy rozmawiać, a równocześnie słyszysz, co dzieje się wokół Ciebie.

Jakość – znakomita jakość dźwięku

Wygodę – dobrze leżą, bez problemu wpasowują się pod kask

Funkcjonalność – możesz ich używać w pracy do słuchania muzyki czy podcastów,

a równocześnie słyszeć współpracowników i bezpiecznie wykonywać swoje zadania

 

Jak to działa

Słuchawki dla aktywnych Aftershokz Trekz Titanium 1Chrupanie, które słyszymy podczas jedzenia ciasteczek pochodzi z drgań, które przenoszą się przez nasze kości twarzy do ucha wewnętrznego. Korzystamy z przewodnictwa kostnego kiedy jemy, pijemy czy po prostu drapiemy się w głowę. Nawet kiedy rozmawiamy, słyszymy nasz głos inaczej niż inni ludzie dlatego, że odbieramy dźwięk z zewnątrz, jak i przewodzone przez kości wibracje.

Aftershokz Trekz Titanium wywołują drgania, które przez kości twarzy (omijając bębenek) do ślimaka – czyli części ucha wewnętrznego. Trekz Titanium wytwarzają mini-wibracje i doprowadzają muzykę przez kości policzkowe bez ingerencji w uszy. Dzięki otwartej konstrukcji odsłaniającej ucho możesz słyszeć otaczające dźwięk.

 

Zastosowanie technologii przewodnictwa kostnego

WOJSKO

Z przewodnictwa kostnego korzysta się powszechnie w komunikacji wojskowej. Przykładowo, w ciągu ponad 7 lat wojsko francuskie skorzystało w ramach programu Felin z ponad 20 tysięcy zestawów słuchawkowych stosujących przewodnictwo kostne.

MEDYCYNA

W ostatnich 35 latach implant Baha® wykorzystujący przewodnictwo kostne zmienił życie ponad 120 000 ludzi cierpiących na niedosłuch przewodzeniowy.

BEETHOVEN

Słynny osiemnastowieczny kompozytor, który był niemal kompletnie głuchy, odkrył że dzięki umieszczeniu pałeczki między swoimi zębami i przyłożeniu jej do fortepianu, był w stanie słyszeć nuty komponowanego utworu.

 

Wyjątkowa jakość dźwięku

Opatentowana technologia PremiumPitch+ wykorzystuje serię sprężynowych nakładek o różnej twardości, aby zwiększyć zakres częstotliwości. Sztywna nakładka poliwęglanowa odpowiada za odbiór głosu, który ma wyższą częstotliwość. Cieniutka berylowo-miedziowa nakładka sprężynowa utrzymuje dźwięk perkusji i basu na poziomie 100Hz.

 

 

Technologia LeakSlayer™

Drgania obudowy przetwornika prowadzą do niechcianego „wycieku” dźwięku. Otwory LeakSlayer umożliwiają przepływ dźwięku z przetwornika, o fazie przeciwnej do dźwięku obudowy, eliminując w ten sposób „wyciek” dźwięku z obudowy. Działa to na tej samej zasadzie, co słuchawki wygłuszające.

 

Tytanowa konstrukcja

Stop Memory Titanium jest lekki, niesamowicie giętki i niezwykle trwały. Dzięki temu możliwe jest dokładne kontrolowanie kształtu i nacisku, co jest kluczowe w technologii przewodnictwa kostnego.

 

Podwójny mikrofon

Oba mikrofony wyłapują otaczające dźwięki w równym stopniu, ale przedni mikrofon, który jest umieszczony bliżej ust w większym stopniu wyłapuje Twój głos. Zatem to, co pozostaje po odjęciu sygnału z tylnego mikrofonu od sygnału z mikrofonu przedniego, to Twój czysty głos.

 

Łatwa nawigacja

Trekz Titanium posiadają 3 przyciski, których funkcjonalność jest określona bardzo podobnie do przycisków kontrolnych standardowych słuchawek do iPhone’a czy Androida.

 

Odporne na pot

Słuchawki Trekz Titanium są odporne na pot i wilgoć na poziomie IP55. Wprawdzie nie możesz brać w nich prysznica czy pływać, ale poradzą sobie z wilgocią w każdej innej sytuacji. Głośniki w tradycyjnych słuchawkach mają cienką membranę, plastikową błonę, poruszającą powietrze. Z upływem czasu, przy nadmiernym wystawieniu na pot, membrany przestają spełniać swoją funkcję. Z kolei w słuchawkach opartych o przewodnictwo kostne wykorzystywane są sprężyny berylowo-miedziowe, które nie ulegają zniszczeniu pod wpływem potu.

Słuchawki dla aktywnych Aftershokz Trekz Titanium 2

NIEZASTĄPIONE

Przy bieganiu, jeździe na rowerze, jeździe samochodem, pracy w biurze i wielu innych aktywnościach.

 

 

  • Konstrukcja słuchawek: Przewodnictwo kostne
  • Pasmo przenoszenia: 20 ~ 20000 Hz
  • Mikrofon: Tak
  • Łączność: Bezprzewodowa
  • Czas ładowania 1,5 h, Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie, Czas pracy do 6 h, Podwójny mikrofon, Odporność na pot, Zasięg 10 m, Moduł Bluetooth

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj