Różnorodne zastosowania feromonów

0
3940

Chociaż korzystanie z feromonów syntetycznych kojarzy się z użytkownikami, które pragną przede wszystkim uwodzić jak najwięcej osób, tak naprawdę jest to nadmiernie jednowymiarowe spojrzenie na ten sposób zwiększenia atrakcyjności i pewności siebie. Bardzo wiele osób korzysta bowiem z feromonów, by zwiększyć jakość swojego związku lub zyskać przewagę w biznesie. Warto dowiedzieć się, jak to działa!

Feromony świetną bronią na rutynę w związku

Feromony sprawiają, że druga osoba zaczyna patrzeć na nas jako bardziej atrakcyjną. Nic dziwnego więc, że często są wykorzystywane w sytuacjach, gdy w związku pojawiła się rutyna. Feromony potrafią rozbudzić libido, co pozwala na uzyskanie dłuższych i bardziej przyjemnych kontaktów seksualnych. W ten sposób można naprawdę poczuć się, jakby odkrywało się partnera na nowo!

Wśród dostępnych na rynku feromonów istnieją wiele „monogamicznych”, które pozwalają parom nie tylko podkręcić atmosferę w sypialni, ale i nabrać do siebie nawzajem zaufania i zbliżyć się do siebie. Warto więc przyjrzeć się ofercie feromonów nawet jeśli uważaliśmy, że nie są dla nas, ponieważ nie jesteśmy zainteresowani przygodnymi kontaktami seksualnymi.

Feromony dla rekinów biznesu

W biznesie używa się wielu technik wywierania wpływu. Okazuje się, że jedną z najskuteczniejszych i najbardziej subtelnych jest właśnie zastosowanie feromonów! Dzięki temu używanie feromonów w biznesie przestało być niezręcznym tematem i na rynku pojawia się coraz większa ilość feromonów przeznaczonych do takich właśnie zastosowań. Korzystają z nich często bardzo wysoko postawione osoby!

Użycie feromonów syntetycznych potrafi być doskonałym uzupełnieniem dla odpowiednio eleganckiego ubioru i perfum oraz technik negocjacyjnych, dzięki którym można zrobić na partnerze negocjacyjnym dobre wrażenie jeszcze zanim zaczniemy wystosowywać jakiekolwiek argumenty. Odpowiednio dobrane feromony potrafią sprawić, że nasz partner w negocjacjach będzie nas postrzegał jako osobę o wiele bardziej asertywną, a przez to będzie bardziej skłonny, by uszanować nasze zdanie.

Jest to potwierdzone naukowo! Według badań naukowców Uniwersytetu w Wiedniu, męski feromon Androstenon sprawia, że mężczyźni go wydzielający są uważani przez osoby z otoczenia za naturalnych przywódców. Warto przy tym odnotować, że wpływ wywierany przez feromony może wywierać agresję w osobach o niskim poczuciu własnej wartości, które w kontakcie z „samcem alfa” przyjmują pozycję defensywną. Niemniej osobom korzystającym z feromonów w biznesie zależy raczej na opinii silnych jednostek!

Fascynujący świat feromonów

Pewność siebie jest przydatna w bardzo dużej ilości sytuacji, nie tylko związanych z uwodzeniem. Nic dziwnego więc, że mamy obecnie dostęp do feromonów syntetycznych, które zostały specjalnie opracowane, by móc naprawdę poczuć się „kimś” w bardzo różnorodnych sytuacjach. Warto śledzić rozwój rynku, ponieważ na pewno z czasem będą się na nim pojawiały kolejne bardzo interesujące produkty.

Portal Świat-BTB.pl wsparł nas merytorycznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj