Jak wybrać akcesoria dla eleganckiego mężczyzny?

0
1260
elegancki mężczyzna

Gdy mówimy na temat dodatków dla eleganckiego mężczyzny, w pierwszej kolejności prawdopodobnie myślimy o zegarkach i biżuterii. Oczywiście łańcuszki z wisiorkami, spinki do mankietów i zegarki są mile widziane, lecz nie powinniśmy ich eksponować – w innym wypadku potencjalny rozmówca może odebrać to w negatywny sposób. Jak zatem zadbać o detale w swojej odzieży? Jest na to wiele sposobów, z których można skorzystać przy pomocy sprawdzonych rozwiązań, np. łącząc akcesoria dostępne w takim miejscu, jak sklep MILER Menswear. Sprawdź, jak wiele możliwości czeka na Ciebie.

Poszetki, krawaty i muchy

Oczywiście warto zauważyć, że na początku należy wybrać między krawatem i muchą – nie założymy przecież na raz jednej i drugiej opcji. Gdy podejmiesz już decyzję, należy przejść do kwestii koloru i wzoru, które uzależnione są od gustu i preferowanego stylu. Razem z muchą lub krawatem, sięgnij po poszetkę. Co to jest? Otóż jest to kawałek materiału, który należy umieścić w kieszeni na klatce piersiowej w taki sposób, by delikatnie wystawał on z kieszeni i podkreślał styl.

Paski, klamry i buty

Szerokie klamry rzucające się w oczy i krzykliwe paski z wężowej skóry dawno odeszły w zapomnienie. Jako elegancki mężczyzna musisz wybrać coś nieco bardziej stonowanego, co pokaże innym Twój gust i pewność siebie. Pamiętaj, że dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają i nie muszą się z nimi obnosić. Delikatna klamra ze skórzanym paskiem jest zatem idealną opcją. Jaki wybrać kolor? Najlepiej w taki sposób, by pasek pasował do Twoich butów.

Kaszkiety i czapki

Chcąc prezentować się w sposób elegancki, radzimy raczej unikać standardowych czapek z daszkiem. Na szczęście w świecie luksusowej mody męskiej mamy alternatywy dla takich opcji. Są to przykładowo kaszkiety, które z powodzeniem można dopasować do płaszczy lub marynarek.

Męskie eleganckie torby

O ile sama wielkość torby zależy od Twoich oczekiwań (np. pozwalająca zmieścić dokumenty, laptop, portfel i standardowe przedmioty codziennego użytku), o tyle warto postawić na rozwiązania równie minimalistyczne co paski – w podobnej stylistyce. Oznacza to, że najlepszym rozwiązaniem będzie między innymi skóra lub zamsz (oczywiście możliwe również w wersji ekologicznej) w odcieniach czerni, brązu lub szarości.

Opowiedzieliśmy niemal o wszystkich dostępnych akcesoriach. Pamiętaj jednak, że wybór wzorów, kolorów i produktów, zależy w głównej mierze od Twojego gustu i indywidualnych potrzeb. To Ty masz czuć się dobrze i wygodnie w swoich ubraniach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj